Co możesz robić w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland

Nasze działy

Dział Produktu

Dział Produktu jest częścią naszej firmy, która odpowiada za techniczną stronę nowości w naszym portfolio, które docelowo ma trafić na rynek lokalny, ale również do eksportu. W zakresie obowiązków znajduje się wsparcie w zakresie rozwoju bazy produktowej, ale też aktywne poszukiwanie rodzin produktowych, które najlepiej wpisują się w obecne potrzeby rynkowe.

Dział Badań i Rozwoju

Dział badań i rozwoju to w dużej mierze wyznaczanie nowego kierunku. Swoją codzienną pracą poszukujemy usprawnień i ulepszeń dla naszych produktów, a także pracujemy nad zupełnie nowymi, które dopiero pojawią się w naszym portfolio. Kluczową dla naszego sukcesu jest bliska współpraca z działem produkcji, ale w swoich działaniach jesteśmy też blisko rynku i klienta wspierając zespół kontroli jakości.

Dział Jakości

Głównym zadaniem działu jakości jest dbanie o to aby klient otrzymywał najwyższej jakości produkty. Jako lider na rynku chcemy aby nasze produkty były funkcjonalne, niezawodne, unikatowe i estetyczne. Tak wysoko postawione cele wymagają pracy na najwyższej jakości komponentach od najlepszych dostawców, ale także nieustannej inwestycji w naszych pracowników oraz narzędzia, dzięki którym mogą rozwijać swoje kompetencje.

Dział Zakupów i Logistyki

Dział Zakupów i Logistyki to dla nas sprawne nabywanie towarów niezbędnych do wykonania prac, ale także dbałość o stany magazynowe oraz transport. To właśnie na tym zespole spoczywa odpowiedzialność za prawidłowe raportowanie dostępnych materiałów, a także ich późniejsze dostarczenie do fabryki w Lesznie.

OEM

Nasza praca to dbałość aby nasza firma była zawsze blisko klienta i potrzeb pojawiających się ze strony użytkowników. Naszym głównym zadaniem jest obsługa producentów stolarki okienno- drzwiowej przed, w trakcie, a także po dokonaniu zakupu. Nasze zadania skierowane są na sprzedaż dostępnych produktów, ale również zbadanie potrzeb i możliwości dostosowania naszych produktów do wymogów naszych klientów.

Działy pomocnicze: Utrzymania Ruchu, Narzędziowni oraz Główna Energetyka

Nasza organizacja na pewno nie działałaby tak sprawnie bez zaangażowania działów pomocniczych. W naszym przypadku jest to Dział Utrzymania Ruchu, Dział Narzędziowni oraz Główna Energetyka. Pojawiające się tutaj zadania umożliwiają pracę wszystkich pozostałych działów zakładu przez dbałość o sprawność narzędzi i dostępność mediów w celu zapewnienia ciągłości produkcji