ABLOY® ACTIVE

Antybakteryjna powłoka powstrzymująca zarazki

Akcesoria zamontowane w drzwiach bardzo często są siedliskiem bakterii, które wymieniane są pomiędzy ich użytkownikami. Rozwiązanie ABLOY® ACTIVE skutecznie zwalcza bakterie przenoszone tą drogą przy pomocy technologii aktywnego srebra. Nasza powłoka ACTIVE znajdzie zastosowanie na wszystkich drzwiach, wkomponowując się w otoczenie, bez względu czy są to drzwi w domu czy w miejscu publicznym.

Podstawowa funkcja wszystkich malowanych elementów

Podstawowe barwy w jakich wykańczane są produkty to: biały, czarny, szary oraz grafitowy. Pozostałe warianty z palety barw dostępne są na specjalne zamówienie. Dzięki szerokiej gamie kolorów oraz antybakteryjnej powłoce ACTIVE możliwe jest zapewnienie nie tylko higienicznego, ale i estetycznie spójnego otoczenia.

Oszczędzaj na kosztach, inwestuj w dobrobyt

ACTIVE to skuteczny oraz łatwy sposób na wyniesienie standardu higieny na wyższy poziom, bez względu czy dotyczy to domu, czy placówek publicznych, takich jak szkoły, szpitale czy biura. Zastosowanie powłoki ACTIVE przełoży się bezpośrednio na zmniejszenie ilości infekcji, które zwrócą się w postaci mniejszej nieobecność z powodu choroby, mniejszej ilości dni hospitalizacji oraz niższych kosztów opieki zdrowotnej.

Naturalna siła srebra

Powłoka ACTIVE skutecznie zwalcza bakterie dzięki zawartej w niej cząsteczkom srebra, których właściwości bakteriobójcze są potwierdzane od lat. ACTIVE przy zastosowaniu w stosownym środowisku może zniszczyć 99% pospolitych bakterii* i może bezpośrednio przełożyć się na higieniczność i bezpieczeństwo w otoczeniu (*Potwierdzone przez BioCote).

Zintegruj klamki antybakteryjne ABLOY ACTIVE z systemem kontroli dostępu za pomocą zamków ASSA ABLOY Aperio ™

Aperio™ L100 to elektronicznie sterowany zamek bezprzewodowy, który nie tylko zapewnia najwyższy poziom ochrony fizycznej, ale również przesyła kompleksowe informacje o stanie drzwi do systemu. To prosty i inteligentny sposób na znaczne podniesienie poziomu bezpieczeństwa Twojego lokalu.