MADD na tragach budowlanych w Katowicach

Na Międzynarodowych Targach Katowickich w dniach 23-24 kwietnia 2010 można było odwiedzić stanowisko firmy MADD Gliwice, która prezentowała m.in. rozwiązania i produkty ASSA ABLOY.

Impreza była idealną okazją do zapoznania klientów z nowymi produktami zabezpieczeniowymi. Na specjalnych tablicach można było zapoznać się ze sposobem działania systemów klucza Master Key oraz możliwościami ich wykorzystania w zabezpieczaniu budynków. System klucza generalnego prezentowany był na przykładzie produktów ASSA DP oraz FAB. Jako przykład innowacyjności zaprezentowano elektromechaniczne rozwiązanie ASSA Max CLIQ.

Prezentowana była również nowość – klamka kodowa ASSA, która łączy w sobie nowoczesne technologie, ciekawe wzornictwo oraz przyjazną dla użytkownika kontrolę dostępu.

Dodatkowo na stoisku można było oglądać i testować nowoczesne sejfy YALE, które dzięki połączeniu estetyki i bezpieczeństwa są hitem sprzedaży.

Zarówno właściciel firmy MADD Gliwice Leszek Wlazło jak i uczestniczący w Targach Szef Działu Dystrybucji ASSA ABLOY Poland Mariusz Mikołajewski, ocenili Targi jako udaną formę promocji i propagowania systemów klucza ASSA i FAB wśród odwiedzających Targi.

 

Dowiedz się więcej o systemach master key

Dowiedz się więcej o sejfach YALE

Zobacz wybrane realizacje oparte na systemach FAB

MADD Targi Katowice 01

MADD Targi Katowice 02

MADD Targi Katowice 03

MADD Targi Katowice 04

MADD Targi Katowice 05

MADD Targi Katowice 06

MADD Targi Katowice 07

MADD Targi Katowice 08

MADD Targi Katowice 09

1-9 of 9

1 pages

Poprzednia strona 1 Następna strona