ASSA ABLOY na Office Days 2013

/Local/PL/News/OFFICE%20DAYS/Targi%20Office%20Days.jpg

Assa Abloy, globalny lider kompleksowych systemów zabezpieczeń obiektów, dołączył do wystawców Office Days 2013. Targi skierowane do sektora biurowego będą okazją do zapoznania się z nowinkami technicznymi związanymi z wyposażeniem biur i trendami w architekturze budynków biurowych. Assa Abloy pokaże swoją ofertę dotyczącą bezprzewodowej technologii kontroli dostępu Aperio, Systemu Klucza Generalnego i technologii Cliq.

Podczas Office Days 2013 zwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o Aperio – bezprzewodowej technologii kontroli dostępu. Dzięki technologii radiowej, rozwiązanie Assa Abloy pozwala na dowolną rozbudowę systemu kontroli dostępu w budynku bez remontów i przebudowy struktury okablowania. Metoda ta jest prostsza, szybsza i tańsza niż tradycyjne sposoby modernizacji systemu kontroli dostępu, a także umożliwia zarządcy szerszy zakres kontroli.

Na stoisku Assa Abloy będzie można również dowiedzieć się więcej o ofercie firmy dotyczącej Systemu Klucza Generalnego oraz technologii CLIQ. Technologia CLIQ umożliwia instalację zaawansowanej elektroniki w kluczach i wkładkach, co w efekcie daje możliwość programowania systemu, czyli m.in. zarządzania prawami dostępu poszczególnych użytkowników. Office Days 2013 obędą się 9 i 10 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Assa Abloy będzie można znaleźć na stoisku B20, w części „Biurowce od A do Z”.