Abloy Academy Online

/Local/PL/abloy/Abloy%20Academy.jpg

Cykl szkoleń w nowej formule

W dniach 2-9 kwietnia poprowadzimy dla Państwa szkolenia online w ramach Abloy Academy. To jest nasz pierwszy cykl szkoleniowy w takiej formule.

Wychodząc naprzeciw utrudnieniom spowodowanymi rozwojem epidemii, pragniemy zaprosić do udziału w nowej serii szkoleń online Abloy Academy, dzięki której będziesz na bieżąco z wiedzą o naszych produktach. Nowa formuła daje możliwość zdobycia wiedzy z zakresu systemów klucza generalnego, depozytorów kluczy, zamków elektromechanicznych oraz podwójnej kontroli dostępu Cliq. Abloy Academy daje też szansę poznania aktualnych przepisów i norm dotyczących stosowania elementów elektromechanicznych w kontroli dostępu.

Z uwagi na Wasz cenny czas zdecydowaliśmy się przeprowadzić szkolenia w krótkiej formie, poruszając za każdym razem inne zagadnienia. Dzięki temu jesteście w stanie wybrać interesujący Was temat, przy poświęceniu możliwie najkrótszego czasu. Webinaria poprowadzą wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy ASSA ABLOY. Poniżej udostępniamy formularz zgloszeniowy, szczegółowy plan spotkań i inne przydatne informacje.

Terminy szkoleń: 02-09.04.2020

Na zgłoszenia czekamy do 01.04.2020

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: webinaria@assaabloy.com

Plan spotkań

Formularz zgłoszeniowy