Aktywna sobota

/Other/lobPL/Galerie/aol2019.jpg

LOB na pikniku organizacji samorządowych

14 września na Alei Gwiazd Żużla przy stadionie imienia Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się piknik organizacji samorządowych, firm i instytucji. Wydarzenie rozpoczęło akcję pod nazwą Aktywne Obywatelskie Leszno.

Jak co roku wystawcy stanęli na wysokości zadania i zapewnili niepowtarzalne atrakcje w każdej z kilkunastu stref aktywności,  Na wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, którzy odwiedzili tego dnia Aleję Gwiazd Żużla, czekały różnorodne zabawy, konkurencje sportowe, pokazy, warsztaty i inne aktywności. 

Udział w tym wydarzeniu wzięła również nasza firma. Stoisko LOB odwiedziło dziesiątki rodziców ze swoimi pociechami, na których czekały tematyczne kolorowanki. Do naszego punktu zawitało również mnóstwo obecnych i byłych pracowników, którzy z wielką pasją wspominali, często długoletnią współpracę z naszą firmą. 

Festyn, tak jak w poprzednim roku miał charakter rodzinnego pikniku, którego głównym celem było promowanie wszelkich form aktywności społecznej wśród mieszkanców Leszna, a także integracja trzech sektorów: publicznego, prywatnego i pozarządowego.