ASP w Finlandii

W dniach 6-9 stycznia 2009 uczestnicy programu „ABLOY Security Points” gościli w Fabryce ABLOY położonej w miejscowości Joensuu w Finlandii. Wśród uczestników konferencji, oprócz przedstawicieli firm z programu ASP, znalazły się m.in. takie osoby jak Norbert Kubiciel – Export Manager ABLOY odpowiedzialny m.in. za rynek polski, Łukasz Nowiński – prezes zarządu ASSA ABLOY Poland oraz Mariusz Mikołajewski – Business Unit Manager DISTRIBUTION i jednocześnie pomysłodawca programu ASP.

II Konferencja ASP była doskonałą okazją do podsumowania 2008 roku oraz wytyczenia sobie ambitnych, ale realnych celów na 2009 rok. Atrakcjami wyjazdu było nie tylko zwiedzanie nowoczesnej fabryki ABLOY oraz późniejsze prezentacje poszczególnych działów firmy, ale również wizyta w znanym fińskim kurorcie Koli oraz w fabryce specjalnych fińskich kamieni wykorzystywanych w saunach i do budowy kominków w miejscowości Juuka.

Jednym z punktów wizyty była uroczysta kolacja w legendarnym domku gościnnym ABLOY  zwanym „Lukkoranta” położonym w lesie sosnowym nad pięknym jeziorem, gdzie Członkowie Zarządu ABLOY OY (Prezes Zarządu Jorma Siren, V-ce Prezes ds. Exportu Jari Toivanen) mogli lepiej zapoznać się z firmami partnerskimi jak i poczuć unikalny klimat współpracy grupy ASP.

Wyjątkowym akcentem w trakcie spotkania było wręczenie nagród „Klucz do sukcesu ABLOY” za rok 2008 dla 3 najlepszych dystrybutorów produktów ABLOY. Kryteriami przyznania nagrody były:
- wartość sprzedaży produktów ABLOY w 2008 roku;
- wzrost sprzedaży produktów ABLOY w 2008 roku w stosunku do roku 2007;
- ponadprzeciętne zaangażowanie w promowanie produktów ABLOY oraz idei ASP.
Złoty Klucz do sukcesu ABLOY otrzymała firma LIETO Security z Warszawy, nagroda została wręczona Pani Jagodzie Lieto.
Srebrny Klucz do sukcesu ABLOY otrzymała firma 3T z Lublina, nagrodę odebrali Panowie Zbigniew Pluta oraz Wojciech Malinowski.
Brązowy Klucz do sukcesu ABLOY otrzymała firma BARKEY z Poznania, nagroda została wręczona
Panu Jarosławowi Barszczowi.

Ale zwycięzcami mogą i powinni się poczuć wszyscy uczestnicy programu „ABLOY Security Points”. Wszystkim firmom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych osiągnięć w nowym 2009 roku!!!

Niespodzianka czekała również na Mariusza Mikołajewskiego, który w dowód uznania współpracy z firmą ABLOY, otrzymał z rąk Zarządu i przedstawicieli ABLOY OY nagrodę specjalną.