ASSA ABLOY debiutuje podczas SECUREX 2016

/Local/PL/P4265564.JPG

Blisko 30 tysięcy osób odwiedziło odbywające się w Poznaniu w dniach 25-28 kwietnia Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń. Wydarzenie przyciągnęło także kilkuset wystawców z całego świata, wśród których nie zabrakło lidera branży - ASSA ABLOY.

Prezentacja produktów firmy odbyła się pod hasłem „Przyszłość jest bezprzewodowa”. Podczas imprezy ASSA ABLOY zaprezentowała szereg nowości, w tym nagrodzone statuetkami Złoty Medal MTP 2016: Abloy CLIQ Connect, Technologia Aperio® oraz HID Mobile Access®. Swój targowy debiut firma zapamięta także ze względu na wyróżnienie statuetką Acanthus Aureus, przyznawaną za najlepiej zaprojektowane stoiska. Dwupoziomowa ekspozycja w pełni oddawała nowoczesność i pionierstwo ASSA ABLOY, a specjalnie przygotowane, interaktywne stanowiska zachęcały do zapoznania się z prezentowanymi rozwiązaniami.  

Udział w targach był dla firmy nie tylko okazją do zaprezentowania swojej oferty szerszemu gronu odbiorców, ale i szansą na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z ekspertami z branży.