ASSA ABLOY na Warsaw Build 2016

W dniach od 16-18 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się międzynarodowe targi Warsaw Build 2016. Wydarzenie, które każdego roku gromadzi największe firmy z branży budowlanej i wnętrzarskiej, jest też ogromną atrakcją dla kilku tysięcy odwiedzających je gości. Miło nam poinformować, że jednym z uczestników tegorocznej edycji jest również nasza firma, której przedstawiciel pojawi się tam w roli prelegenta. 


Targi Warsaw Build zostały podzielone na trzy kategorie: Budowa i Konstrukcja, Okna i Drzwi, Projektowanie i Wnętrza. Klasyfikacja ta daje uczestnikom targów możliwość poznania najnowszych trendów i technologii z różnych dziedzin przemysłu. Zdecydowaną większość zwiedzających stanowią specjaliści z branży, architekci oraz szefowie firm. 


„Architektura, a ochrona i bezpieczeństwo osób i mienia. Współczesne technologie i trendy designu w kontroli dostępu na obiekcie” – taki tytuł nosi prelekcja, którą już pierwszego dnia targów zaprezentuje Alicja Leszczyńska – Lider Projektu i architekt polskiego oddziału ASSA ABLOY. 


Warsaw Build to dla naszej firmy doskonała platforma dla dalszego rozwoju. To ponadto szansa na skuteczne dotarcie do szerokiego grona odbiorców, możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji biznesowych. 


Mamy nadzieję, że wykład przedstawiciela ASSA ABLOY spotka się z ogólnym entuzjazmem i zainteresowaniem uczestników oraz pozwoli im zgłębić wiedzę na temat omawianych zagadnień.