ASSA ABLOY nawiązuje współpracę w celu rozszerzenia Connectivity Ecosystem

/Local/PL/News/JULY.02.20%2023x10%20ECOSYSTEM%20IMAGE%20V01.jpg

Połączyliśmy siły ze Schneider Electric, Somfy i Danfoss, aby zapewnić nowe rozwiązania dla nowoczesnego domu w coraz bardziej cyfrowym świecie.

Connectivity Ecosystem to partnerstwo pomiędzy Schneider Electric, Somfy, Danfoss i grupą ASSA ABLOY, której częścią jest Yale – wiodąca marka w branży mieszkaniowej w ASSA ABLOY. Połączyliśmy siły, aby zapewnić nowe rozwiązania dla nowoczesnego domu w coraz bardziej cyfrowym świecie. Ta współpraca daje możliwość udoskonalenia produktów i zapewnienia bezpiecznego i wygodnego dostępu do domów na całym świecie.

Dzięki połączonej wizji proponowania prostych, bezpiecznych i bezproblemowych rozwiązań dla domów na całym świecie, partnerstwo to ma na celu zaoferowanie właścicielom domów wyjątkowej wartości, łączącej specjalistyczną wiedzę w zakresie kompleksowych rozwiązań. Dla mieszkańców, deweloperów i zarządców oznacza to, że posiadanie jeszcze inteligentniejszego ekosystemu domowego, który łączy inteligentny dostęp z funkcjami takimi jak oszczędzanie energii, ogrzewanie i zarządzanie żaluzjami, stanie się rzeczywistością.

Dzięki interoperacyjności produktów, inteligentne zamki Yale będą w stanie współpracować z innymi rozwiązaniami i tworzyć różne scenariusze, które ułatwią życie konsumentom, zapewniając jednocześnie bezproblemową obsługę.

Jako partnerzy w Connectivity Ecosystem, wykorzystujemy naszą wiedzę, aby pomóc konsumentom poczuć się bezpieczniej i wygodniej w domu. Zajmujemy się również konkretnymi rozwiązaniami, takimi jak klamki, panele z kodem dostępu i systemami drzwi, które dzięki najnowszym zamkom Yale mogą być całkowicie bezdotykowe.

Wspólnie skupiamy się na tym, jak udoskonalać rozwiązania bezdotykowe (np. automatyczne żaluzje i drzwi), rozwiązania  z użyciem materiałów antybakteryjnych, inteligentne systemy kontroli dostępu (np. .rozwiązania wejściowe zapewniające kontrolę temperatury w czasie rzeczywistym)

Aby dowiedzieć się więcej o wizji Connectivity Ecosystem sprawdź film: https://youtu.be/GrqMizFOJeI