ASSA ABLOY nowym członkiem PISA

19 maja 2016 roku, decyzją Zarządu Polskiej Izby Systemów Alarmowych, ASSA ABLOY została przyjęta w poczet jej członków. Działająca od 1994 roku organizacja zrzesza największe firmy branży zabezpieczeń i dba o najwyższą jakość świadczonych przez nie usług.  

ASSA ABLOY oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie systemów zabezpieczeń. Portfolio produktów obejmuje między innymi rozwiązania mechaniczne i elektromechaniczne, zamknięcia drzwiowe i okienne, systemy kontroli dostępu i identyfikacji oraz szeroką gamę komponentów. Nieustannie rozbudowywany asortyment to jeden z głównych elementów pozwalających firmie na objęcie dominującej pozycji w niszy produktowej.

Ważny krok w dziejach firmy

Przyjęcie do grona członków Polskiej Izby Systemów Alarmowych to ogromne wyróżnienie i dowód uznania dla ponad 20-letniego doświadczenia ASSA ABLOY. Pozycja światowego lidera zobowiązuje firmę do rozwijania i przekształcania branży. Jestem przekonany, że przynależność do Izby będzie dobrze służyć dalszemu wzrostowi i promocji ASSA ABLOY. Dziękujemy za przyznane wyróżnienie i możliwość dalszego poszarzania naszych kompetencji – Grzegorz Korzeniowski, Business Development Manager ASSA ABLOY.