ASSA ABLOY Poland Region Conference 2023

/Other/lobPL/Galerie/grupowe2.jpg

Z wizytą w Pałacu Romantycznym

W dniach 10-11 czerwca w Turznie, w pięknych okolicznościach Pałacu Romantycznego odbyła się ASSA ABLOY Poland Region Conference 2023.

W konferencji zorganizowanej przez ASSA ABLOY Region Polska brali udział przedstawiciele: ASSA ABLOY Poland, Mercor Doors oraz LOB. Przez dwa dni uczestniczyliśmy w warsztatach kreujących przyszłość grupy na najbliższe 5 lat. Efekty naszej wspólnej pracy zostaną wykorzystane przy opracowaniu szczegółowej, wspólnej strategii rynkowej.

Oprócz warsztatów i prezentacji były zajęcia zespołów na świeżym powietrzu oraz inspirujące spotkanie z Tomaszem Kozłowskim, psychologiem, konsultantem i trenerem. Tomasz w grudniu 2014 roku, wznosząc się do stratosfery balonem na ogrzane powietrze, wraz z dwoma innymi osobami, wykonał najwyższy skok spadochronowy w Europie – z wysokości 10 735 m. i dokonał wiele innych wyczynów, zbierając pieniądze na cele dobroczynne.

Oprócz pracy na rzecz przyszłości naszych firm, szczególnie cenna dla nas była możliwość poznania Koleżanek i Kolegów z ASSA ABLOY i Mercor Doors oraz wymiany doświadczeń. Wiemy z praktyki, że kontakty osobiste wznoszą współpracę na zupełnie inny poziom.

Dziękujemy i do zobaczenia najpóźniej za rok!