Gratulacje dla Ferro-Met

26 maja 2009 roku przedstawiciele ASSA ABLOY Poland oraz ABLOY Oy mieli przyjemność wręczenia gratulacji dla firmy Ferro-Met z Łodzi za realizację pierwszego w Polsce systemu klucza opartego o elektro-mechaniczne rozwiązania ABLOY Protec Cliq.

Gratulacje  oraz dyplom zostały przekazana na ręce Mariusza Jesionowskiego oraz Anny Mrozowskiej przez przedstawiciela ASSA ABLOY Poland – Mariusza Mikołajewskiego oraz przedstawiciela ABLOY Oy – Norberta Kubiciela.
Nowoczesne rozwiązanie jakim jest ABLOY Protec Cliq to połączenie zalet elektronicznej kontroli dostępu z mechanicznym zabezpieczeniem najwyższej klasy. Niezawodność i innowacyjność produktów ABLOY jest znana na całym świecie, tym bardziej cieszy nas fakt, iż Polskie przedsiębiorstwa stawiają na sprawdzone, bezpieczne i jednocześnie zaawansowane technologicznie produkty.
Firma Ferro-Met należy do programu ABLOY Security Points, którego zadaniem jest promowanie profesjonalnych firm z branży zabezpieczeń, które mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do wdrażania rozwiązań o najwyższym poziomie bezpieczeństwa.
Firmie Ferro-Met składamy jeszcze raz serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Dowiedz się więcej o programie ASP
Dowiedz się więcej o ABLOY Protec Cliq