Konferencja LOB Master Serwis 2019

/Other/lobPL/Galerie/konferencja%20lms%202019.jpg

24 października w gościnnych progach Hotelu Antonińska w Lesznie odbyła się Konferencja LOB Master Serwis 2019. Było to już szóste w historii tego typu spotkanie.

Konferencja dedykowana Licencjonowym Serwisom LOB Master Key na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń LOB. Nasi goście rozpoczęli od zwiedzania fabryki, podczas którego mogli na własne oczy przekonać się o zmianach, które zaszły tam w ostatnich kilkunastu miesiącach.

Część merytoryczną otworzył Paweł Konieczny, który kieruje działem sprzedaży systemów Master Key. Głównymi tematami tegorocznej edycji były nowe produkty. Zaprezentowano między innymi zamki szafkowe ELLcam, klamki bezpieczne oraz elektroniczny system kontroli dostępu CliqGo, który już wkrótce uzupełni ofertę LOB.

Tradycyjnie wręczono okolicznościowe kłódki dla najlepszych LOB Master Serwisów bieżącego roku. Było też mnóstwo czasu na kuluarowe rozmowy, wymianę doświadczeń i ewentualne uwagi.

Intensywny dzień zakończyliśmy kolacją z atrakcją specjalną, którą była degustacja alkoholi. To była podróż w rozległy świat whisky i magiczne krainy wina. Zabawa polegała na odkrywaniu i rozpoznawaniu smaków, kolorów i zapachów tych wyrafinowanych trunków. Goście stanęli naprzeciw Sommelierów przy specjalnie przygotowanych stołach, a wszystko okraszone zostało nutą dobrego smaku i humoru.

Serdecznie dziękujemy za udział i do zobaczenia za rok!