Konferencja z żużlem w tle

/Other/lobPL/Galerie/konferencja%20LOB%202019.jpg

Coroczne spotkanie z klientami za nami

7 czerwca odbyła się coroczna Konferencja LOB dedykowana klientom kanału Makroregiony. Spotkanie odbyło się już po raz siódmy w historii.

Tym razem autoryzowani Partnerzy i Dystrybutorzy LOB zawitali do Hotelu Antonińska, gdzie odbyła się merytoryczna część spotkania. Podczas konferencji przybliżono plany na najbliższe miesiące. Sporo czasu poświęcono nowym produktom, które wkrótce uzupełnią ofertę. Jak zwykle nie zabrakło części otwartej dla gości, podczas której doszło do wytężonej dyskusji. 

W tajemnicy, do ostatnich chwil staraliśmy trzymać się tegoroczną niespodziankę, którą był wspólny wyjazd na mecz żużlowy Fogo Unia Leszno - MrGarden GKM Grudziądz. Goście wyposażeni zostali w pamiątkowe szaliki, a wielu z nich po raz pierwszy w życiu mogło przeżywać żużlowe emocje bezpośrednio na stadionie. Ta mniej oficjalna część miała miejsce tuż po powrocie. Czasu na kuluarowe rozmowy było zatem całe mnóstwo. 

Naszym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie. Dziękujemy za wszelkie uwagi, wskazówki i pytania. Będziemy robić wszystko, aby sprostać kolejnym wyzwaniom, a za rok czekamy na kolejne.

Do zobaczenia!