ABLOY PROTEC CLIQ nagrodzony po raz kolejny w tym roku

/Local/PL/News/Nagroda_CLIQ/abloy_cliq_524x254.jpg

ABLOY PROTEC CLIQ Remote został zwycięzcą kategorii 'Access Control' na tegorocznych targach Safety and Security Asia 2011 w Singapurze.

Głównymi atutami, na które podczas oceny produktu, sędziowie zwrócili uwagę były: jego innowacyjność, precyzyjna konstrukcja, łatwość obsługi oraz funkcjonalność i korzyści dla odbiorców końcowych.

Nagroda ta jest drugim międzynarodowym wyróżnieniem produktu w tym roku. W maju - na targach IFSEC 2011 w Anglii - ABLOY PROTEC CLIQ Remote został wybrany najlepszym produktem roku w dziedzinie kontroli dostępu.

Moc tkwi w kluczu
Wielokrotnie nagradzany ABLOY PROTEC CLIQ łączy w sobie zalety dwóch typów zabezpieczeń: mechanicznych oraz elektronicznych. Dziennik zdarzeń wbudowany jest w klucz oraz cylinder i może przechować nawet do 1000 zdarzeń. Pokazuje on datę i godzinę w momencie, kiedy klucz ABLOY PROTEC CLIQ został wprowadzony do cylindra. System przechowuje dane dotyczące czasu zdarzeń zarówno w cylindrach jak i w kluczach. Prawa dostępów ogólnych i czasowych mogą być nadawane bądź odbierane za pomocą Internetu - dzięki temu daje nam to możliwość kontroli obiektów znacznie od siebie oddalonych.

ABLOY PROTEC CLIQ Remote pozwala na bezpieczny, zdalny dostęp do cylindrów, kłódek oraz zamków przemysłowych. Francis Teo, dyrektor generalny działu biznesowego Abloy w Południowo-Wschodniej Azji, jest bardzo zadowolony z otrzymanej nagrody. "Nasz udział w targach, a następnie wygrana w kategorii 'Access Control', potwierdza nasze zaangażowanie w edukację użytkowników końcowych o wysokiej jakości rozwiązaniach oraz wdrażaniu ich odpowiednio tam - gdzie są niezbędne", mówi.

"ABLOY PROTEC CLIQ Remote umożliwia nam prowadzenie naszych partnerów dystrybucyjnych w nowym kierunku rozwiązań elektronicznych i elektromechanicznych", dodaje Francis Teo.

ABLOY PROTEC CLIQ Remote to wysokiej klasy system zabezpieczeń dla profesjonalistów, takich jak szpitale, szkoły i uniwersytety, telekomunikacja, branże gospodarki wodnej, transportu, przemysłu energetycznego oraz wojsko.

Dowiedz się więcej o ABLOY PROTEC CLIQ Remote.