Rusza nowa edycja szkoleń ABLOY ACADEMY

/Local/PL/Abloy_Academy_logo.jpg

Rozpoczynamy kolejną serię kompleksowych szkoleń pod nazwą „ABLOY ACADEMY”. Uczestnicy spotkań zyskują możliwość zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie najnowszych rozwiązań ochrony danych i mienia, a także otrzymania wartościowego certyfikatu jednej z największych firm w branży. 

Odbywające się w warszawskiej siedzibie ASSA ABLOY warsztaty to cykl dwudniowych spotkań, podczas których wykwalifikowani pracownicy firmy podzielą się swoim doświadczeniem z zakresu systemów zabezpieczeń, a także informacjami dotyczącymi aktualnych przepisów i norm dotyczących stosowania zamków. 

Z certyfikatem w dłoni

Warsztaty prowadzone w ramach ABLOY ACADEMY skierowane są do osób, które na co dzień pracują z produktami firmy oraz do przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji, w których ich montaż podniósł poziom bezpieczeństwa i usprawnił wykonywanie codziennych czynności. Szkolenia są okazją do zdobycia nowych kwalifikacji lub pogłębienia wiedzy z zakresu: systemów klucza generalnego, depozytorów kluczy, zamków elektromechanicznych oraz podwójnej kontroli dostępu CLIQ Connect. Program kursów podzielono na kilka bloków tematycznych i przygotowano tak, by poza wiedzą teoretyczną uczestnicy zdobywali także praktyczne umiejętności. Każdy dzień szkoleniowy zakończony zostaje testem sprawdzającym nabytą wiedzę oraz przekazaniem certyfikatów ABLOY ACADEMY, poświadczających ukończenie kursu. Wszyscy uczestnicy seminariów otrzymują również komplet materiałów poszkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

Terminarz najbliższych spotkań:

12-13.09.2016 r.

21-22.11.2016 r.