Szkolenie ABLOY Protec Cliq

W marcu 2009 w siedzibie ASSA ABLOY Poland w Warszawie odbyło się szkolenie dla uczestników programu ABLOY Security Points (ASP), w ramach którego jego uczestnicy zapoznali się z pełnymi możliwościami produktu ABLOY Protec Cliq. Szkolenie przeprowadzili przedstawiciele producenta ABLOY OY oraz ASSA ABLOY Poland. Spotkanie wszystkich firm z programu ASP było również okazją do wręczenia licencji ASP na rok 2009.

Tym razem uczestnicy programu ASP mieli okazje zapoznać się z zaawansowanym rozwiązaniem z zakresu zabezpieczeń elektromechanicznych ABLOY Protec Cliq bezpośrednio od przedstawiciela fabryki.

Zaawansowane i innowacyjne rozwiązania ABLOY umożliwiają zabezpieczenie obiektów na najwyższym poziomie. Rozwiązania ABLOY Protec już zostały docenione w Polsce, obecnie nowy produkt ABLOY Protec Cliq jest szansą na zwiększenie bezpieczeństwa i kontroli dostępu do pomieszczeń i stref, gdzie bezpieczeństwo, elastyczność i rejestracja zdarzeń mają kluczowe znaczenie.

Pierwsze instalacje systemu kontroli dostępu ABLOY Protec Cliq zostały już w Polsce przeprowadzone. Najlepszym potwierdzeniem własności użytkowych tego rozwiązania są zadowoleni Klienci – jego użytkownicy.

ASSA ABLOY Poland i ABLOY OY przykładają ogromną wagę do profesjonalnej obsługi Klientów – użytkowników naszych rozwiązań. Stąd duży nacisk na przekazywanie wiedzy i narzędzi w ręce profesjonalnej sieci Dystrybutorów – w przypadku produktów ABLOY, uczestników programu ABLOY Security Points.

Teraz jesteśmy pewni, że ASP udzielą Państwu rzeczowej i kompetentnej informacji na temat rozwiązania ABLOY Protec Cliq zapewniając nie tylko dostawę tego produktu, ale również jego konfigurację, instalację i serwis na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej o ABLOY Protec Cliq