MADD na tragach budowlanych w Katowicach

Na Międzynarodowych Targach Katowickich w dniach 23-24 kwietnia 2010 można było odwiedzić stanowisko firmy MADD Gliwice, która prezentowała m.in. rozwiązania i produkty ASSA ABLOY.

Impreza była idealną okazją do zapoznania klientów z nowymi produktami zabezpieczeniowymi. Na specjalnych tablicach można było zapoznać się ze sposobem działania systemów klucza Master Key oraz możliwościami ich wykorzystania w zabezpieczaniu budynków. System klucza generalnego prezentowany był na przykładzie produktów ASSA DP oraz FAB. Jako przykład innowacyjności zaprezentowano elektromechaniczne rozwiązanie ASSA Max CLIQ.

Prezentowana była również nowość – klamka kodowa ASSA, która łączy w sobie nowoczesne technologie, ciekawe wzornictwo oraz przyjazną dla użytkownika kontrolę dostępu.

Dodatkowo na stoisku można było oglądać i testować nowoczesne sejfy YALE, które dzięki połączeniu estetyki i bezpieczeństwa są hitem sprzedaży.

Zarówno właściciel firmy MADD Gliwice Leszek Wlazło jak i uczestniczący w Targach Szef Działu Dystrybucji ASSA ABLOY Poland Mariusz Mikołajewski, ocenili Targi jako udaną formę promocji i propagowania systemów klucza ASSA i FAB wśród odwiedzających Targi.

 

Dowiedz się więcej o systemach master key

Dowiedz się więcej o sejfach YALE

Zobacz wybrane realizacje oparte na systemach FAB