Architekci

Społeczność architektów to jeden z najważniejszych partnerów dla ASSA ABLOY. Projektując przejścia w budynkach tak, aby spełnić oczekiwania klientów oraz obowiązujące normy bezpieczeństwa, architekci odgrywają ważną rolę przy specyfikacji i wyborze wygodnego, funkcjonalnego i bezpiecznego rozwiązania.

ASSA ABLOY chce budować długotrwałe relacje z architektami opierając się na zaufaniu i profesjonalizmie. Nasz oddział jest przygotowany do współpracy z architektami. Naszym celem jest pomoc naszym partnerom w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania  oraz technologii tak, aby połączyć potrzeby klientów z aspiracjami projektantów.

Jesteśmy gotowi do współpracy przy doborze rozwiązań oraz przygotowaniu materiałów do projektu (np. specyfikacje techniczne, karty materiałowe lub rysunki).

Dział Projektowy - kontakty:

Alicja Leszczyńska
Specification Manager Region Polska
BREEAM and Green Building Expert
Tel. kom.: (+48) 733 555 187
Alicja.Leszczynska@assaabloy.com

Ryszard Główka
Starszy Project Manager Okucia i Elementy Kontroli Dostępu
Polska Południowa i Środkowa
Tel. kom.: (+48) 668 364 509
Ryszard.Glowka@assaabloy.com

Maria Krzywucka-Główka
Project Manager Okucia i Elementy Kontroli Dostępu 
Polska Południowa i Środkowa 
Tel. kom.: (+48) 668 812 000
Maria.Krzywucka-Glowka@assaabloy.com

Bartosz Złotucha
Project Manager Drzwi i Bramy – Polska Północna
zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
Tel. kom.: (+48) 607 230 384
Bartosz.Zlotucha@assaabloy.com

Marcin Stankiewicz
Project Manager Drzwi i Bramy – Polska Centralna
mazowieckie, łódzkie, lubelskie
Tel. kom.: (+48) 785 261 332
Marcin.Stankiewicz@assaabloy.com

Mateusz Gigoń
Project Manager Drzwi i Bramy – Polska Południowa
dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie
Tel. kom.: (+48) 785 230 167
Mateusz.Gigon@assaabloy.com

Mateusz Budzisz
Specjalista ds. Specyfikacji
Tel. kom.: (+48)  608 057 200
Mateusz.Budzisz@assaabloy.com

Magdalena Zielke
Project Manager Okucia i Elementy Kontroli Dostępu
Polska Północna
Tel. kom.: (+48)  604 285 300
Magdalena.Zielke@assaabloy.com