Dołącz do nas

Historia Grupy ASSA ABLOY sięga 1994 roku kiedy to nastąpiła fuzja dwóch firm- szwedzkiej ASSA oraz finlandzkiej Abloy. Od tamtej pory znacząco rozbudowaliśmy swoje struktury, a jedną z naszych spółek w jest ASSA ABLOY Opening Solutions Poland.

W tej części biznesu skupiamy się na tworzeniu zabezpieczeń drzwiowych, a swoją ofertę kierujemy zarówno dla mniejszych przedsiębiorstw, jak i obiektów wielkopowierzchniowych.

Z naszymi produktami można zapoznać się tutaj. W naszej firmie pamiętamy jednak, że za sukcesem szerokiego portfolio stoją nasi pracownicy, którzy wspierają rozwój naszej firmy i każdego dnia budują jej historię.

To pracownicy Grupy ASSA ABLOY sprawiają, że nasze podstawowe zasady i przekonania przyjmują rzeczywisty kształt.  Kulturę i pomyślność firmy kultywuje się najlepiej poprzez wierność podstawowym poglądom i przekonaniom:

  • ASSA ABLOY to zdyscyplinowana i zorientowana na wyniki firma, która przestrzega najwyższych standardów etyki biznesowej. Oferujemy naszym Pracownikom możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji oraz doceniamy ich wkład, powierzając do wykonania jasno sprecyzowane zadania i upoważniając swoich pracowników do podejmowania autonomicznych decyzji.
  • Indywidualny rozwój i przebieg kariery zawodowej można doskonalić poprzez realizację wymagających zadań, szkolenia, budowanie atmosfery zaufania, regularnej wymianie informacji i współpracy. Dostęp do informacji i możliwość zadawania pytań to fundamentalne czynniki, mające wpływ na motywację i wydajność.
  • Szanując różnorodność, prowadzimy ciągłą rekrutację kompetentnych, wykształconych i dobrze przeszkolonych ludzi. Zachęcamy do realizacji wewnętrznych inicjatyw, stawiając w pierwszym rzędzie na wewnętrzne mechanizmy rekrutacji, w przypadku, gdy pojawia się możliwość zatrudnienia na innym stanowisku.
  • Uczymy się na błędach i jesteśmy otwarci oraz transparentni. Chcemy, aby ludzie pracujący w ASSA ABLOY mogli czuć się odpowiedzialni za rozwój swoich własnych karier zawodowych.