Zanim aplikujesz o pracę

Podczas rozmowy rekrutacyjnej naszym głównym celem jest poznanie Twoich kompetencji, planów zawodowych, a także tych obszarów, w których rozwoju możemy Cię wesprzeć.

Aby mieć pewność, że nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie, pamiętaj o otwartości podczas rozmowy i razem dołóżmy starań do poznania w jakich obszarach możemy być dla siebie partnerami we współpracy. W jaki sposób dołączyć do naszego zespołu? Aplikacja to dwa proste kroki:

  1. Wybierz jedną z ofert pracy.
  2. Zaaplikuj wysyłając swoje CV i wpisując podstawowe dane w formularzu.

Od tego momentu akcja jest po naszej stronie- w przeciągu dwóch tygodni skontaktujemy się z Tobą i przekażemy informację zwrotną odnośnie Twojej aplikacji. Jeśli będzie ona pomyślna, wówczas przejdziemy do kolejnych etapów:

  1. Rozmowa z Line Managerem oraz osobą z działu HR: jest to rozmowa osobista, podczas której będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu, motywacji do pracy oraz oczekiwaniach. Będzie to również Twoja pierwsza rozmowa z potencjalnym przyszłym przełożonym, więc to świetna okazja aby zadać pytania, które są dla Ciebie istotne.
  2. Rozmowa z Line Managerem+1 oraz Line Managerem lub osobą z działu HR: to drugi i ostatni etap rekrutacji, który daje okazję rozmowy z przełożonym Twojego potencjalnego Line Managera.