Aperio®, zamki bezprzewodowe do wydajnej i ekonomicznej kontroli dostępu

Rozbuduj bezprzewodowo dowolny system kontroli dostępu - lub zainstaluj zamki bezprzewodowe od podstaw

Zamki bezprzewodowe Aperio to najprostszy sposób na rozszerzenie obszaru systemu kontroli dostępu lub zastąpienie zamków mechanicznych inteligentną kontrolą dostępu. Ponieważ zasilane bateryjnie urządzenia Aperio działają bezprzewodowo, są szybkie i opłacalne w instalacji oszczędzając pieniądze na kosztach eksploatacji i konserwacji.

Asortyment Aperio obejmuje wkładki zasilane bateryjnie, szyldy i kompletne zamki do drzwi antywłamaniowych. Wielokrotnie nagradzana klamka Aperio łączy w sobie potężną funkcjonalność kontroli dostępu w smukłej klamce do drzwi.

Ponieważ Aperio jest zaprojektowane w oparciu o otwartą architekturę, bezproblemowa integracja umożliwia sterowanie dowolnymi istniejącymi drzwiami okablowanymi i urządzeniami Aperio zasilanymi bateryjnie z tego samego interfejsu kontroli dostępu.

Wdrożone w obiektach na całym świecie, urządzenia bezprzewodowe Aperio chronią drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - od drzwi przeciwpożarowych po sale konferencyjne, laboratoria i biura - oraz ludzi, którzy za nimi pracują.

Odkryj zalety technologii kontroli dostępu Aperio

Kontrola dostępu przy większej liczbie drzwi, łatwo i tanio

Aperio jest zbudowane na otwartej platformie dla szybkiej i niedrogiej integracji z istniejącym systemem kontroli dostępu i zarządzania bezpieczeństwem - lub z zupełnie nowym. Aperio umożliwia dostęp zgodnie z uprawnieniami użytkownika i generuje natychmiastowych zdarzenia w systemie kontroli dostępu dla większej liczby drzwi, przenosząc zarządzanie bezpieczeństwem na wyższy poziom.

>> Dowiedz się więcej

Dostęp bezkluczykowy, który oszczędza czas i pieniądze

Życie jest wygodniejsze, gdy zamieniasz mechaniczne klucze na poświadczenia RFID. Każde utracone poświadczenie można łatwo zablokować elektronicznie, więc nie tracisz czasu i pieniędzy na wymianę wkładek. Aperio współpracuje ze wszystkimi głównymi technologiami RFID o wysokiej częstotliwości, w tym z już istniejącymi na obiekcie.

>> Dowiedz się więcej

Szeroka gama łatwych w instalacji urządzeń zasilanych bateryjnie

Urządzenia Aperio są solidne i niezawodne oraz montowane szybko i bezprzewodowo, bez okablowania lub większych zmian w Twoich drzwiach. Twoje zasilane bateryjnie wkładki, okucia i inne urządzenia Aperio zużywają do 75% mniej energii niż porównywalne przewodowe zamki do drzwi. Konserwacja też jest prostsza.

>> Dowiedz się więcej

Wybrany przez ponad 100 globalnych dostawców kontroli dostępu

Ponad 100 producentów na całym świecie zaufało technologii Aperio, która rozszerza możliwości ich systemów za pomocą zaawansowanych bezprzewodowych urządzeń blokujących. Aperio bezproblemowo integruje się z przewodową kontrolą dostępu; systemami zarządzania bezpieczeństwem i budynkiem; systemami kadrowymi i obecności; i więcej.

>> Dowiedz się więcej

Czas na rozmowę!

Porozmawiaj z naszym ekspertem, który pomoże Ci:

  • Zwiększyć poziom bezpieczeństwa i usprawnić przepływy ludzi
  • Zmniejszyć wydatki kapitałowe i koszty operacyjne
  • Odkryć nowe możliwości zwrotu z inwestycji

 

Skontaktuj się z ekspertem