Cylinder Aperio® C100

Dodaj bezprzewodową kontrolę dostępu do swoich drzwi wewnętrznych dzięki wkładce Aperio C100 ze zintegrowanym czytnikiem RFID. Instalacja C100 zajmuje 2 minuty, bez wiercenia i okablowania drzwi

Wkładka Aperio C100 to bezprzewodowe urządzenie blokujące pasujące do prawie wszystkich drzwi wewnętrznych - od biur i sal konferencyjnych po sale lekcyjne, magazynowe i sypialnie.

Wkładka C100 pasuje do wszystkich zamków wpuszczanych, także w drzwiach szklanych. Występuje w wersjach DIN z pojedynczym i podwójnym pokrętłem, skandynawskim i szwajcarskim o korpusie cylindra z metalową osłoną. Dostępna jest również wersja do montażu w szafie serwerowej.

Zintegrowany czytnik RFID i moduł komunikacyjny znajdują się w zewnętrznej gałce, a bezpieczna elektronika znajduje się wewnątrz rdzenia cylindra. Komunikacja z elektronicznym systemem kontroli dostępu odbywa się za pośrednictwem kompatybilnego Huba komunikacyjnego Aperio. Dioda LED zapewnia natychmiastową wizualizację stanu.

Cylinder online oferuje funkcjonalność Smart Credential Cache, aby umożliwić dostęp awaryjny w przypadku awarii komunikacji z kontrolą dostępu. Automatycznie zapisuje w pamięci podręcznej do 1000 ostatnio przedstawionych ważnych poświadczeń przez maksymalnie 30 dni, dzięki czemu drzwi można otworzyć bez interwencji administratora co podnosi komfort użytkownika. Alternatywnie system kontroli dostępu może dodawać, modyfikować i usuwać poświadczenia w cylindrach w tym samym celu z ograniczeniem czasowym lub bez.

Wkładka C100 może współpracować z systemem online lub jako rozwiązanie offline. Decyduje się o tym podczas inicjalizacji produktu. W przypadku połączenia online komunikacja odbywa się za pośrednictwem Hubów komunikacyjnych online z systemem kontroli dostępu, w którym podejmowane są decyzje dotyczące dostępu. Dodatkowe zalety zarządzania Aperio Online obejmują kontrolę nad drzwiami w czasie rzeczywistym i natychmiastową dostępność dziennika zdarzeń dla każdego urządzenia lub użytkownika.

Oprócz tego, że jest szybki i łatwy w instalacji, Aperio Cylinder jest ekonomiczny w eksploatacji, używając standardowych baterii litowych a nie wymagającego zasobów, zawsze włączonego zasilania sieciowego wymaganego przez drzwi przewodowe.

Podobnie jak wszystkie bezprzewodowe urządzenia kontroli dostępu Aperio, Cylinder C100 jest zaprojektowany do bezproblemowej integracji z systemami kontroli dostępu i bezpieczeństwa ponad 100 różnych producentów.

Aperio® C100 jest kompatybilny z wieloma technologiami RFID, w tym iCLASS® / ISO14443B, iCLASS®SE, Seos®, MIFARE®Classic, Plus EV1, DESFire EV1, SE i Legic®. - oraz we wszystkich wiodących profilach drzwiowych: euro, skandynawskim, fińskim i szwajcarskim.

Wszystkie wersje produktu oraz szczegółowe informacje techniczne znajdują się w katalogu produktów.

Skontaktuj się z ekspertem Aperio