Elektroniczna klamka Aperio® H100

Solidna, bezpieczna i stylowa, wielokrotnie nagradzana klamka elektroniczna Aperio® H100 łączy moc i elastyczność bezprzewodowej kontroli dostępu w smukłej, zasilanej bateryjnie klamce drzwiowej ze zintegrowanym czytnikiem RFID

Dzięki łatwej modernizacji do prawie wszystkich drzwi wewnętrznych oraz wszechstronnej obsłudze technologii RFID, elektroniczna klamka Aperio H100 oferuje ekonomiczny i prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w biurach, magazynach, archiwach, salach konferencyjnych i innych drzwiach o dużym natężeniu ruchu. Najłatwiejszy sposób na dodanie elektronicznej kontroli dostępu do istniejącego zamka mechanicznego bez wiercenia. Bez potrzeby wymiany istniejącej wkładki mechanicznej.

Dyskretny, z nowoczesnym designem i minimalne zajmowane miejsce sprawiają, że H100 wtapia się w każde nowoczesne środowisko biurowe. Nic dziwnego, że elektroniczna klamka Aperio H100 została nagrodzona przez Detektor International’s Innovative Achievement Award i Intersec’s Access Control Product of the Year.

Aperio H100 charakteryzuje się maksymalną elastycznością i pasuje do prawie każdego formatu drzwi wewnętrznych. Aperio H100 jest kompatybilny z większością europejskich (DIN), skandynawskich i fińskich zamków wpuszczanych, w drzwiach drewnianych, stalowych, rurowych lub szklanych ze standardowymi zamkami.

Elektroniczna klamka Aperio H100 jest dostępna w wersji lewej lub prawej do drzwi o grubości od 35mm do 80mm, z opcjonalnym adapterem zmieniającym klamkę w kształt litery U i adapterem USB. Posiada certyfikat na drzwi przeciwpożarowe (EN-1634-1: 2008 i EN-1363-1: 1999). Klamka zewnętrzna obraca się swobodnie, natomiast klamka wewnętrzna pozostaje zasprzęglona. Baterie można łatwo wymienić w kilka sekund za pomocą jednej śruby. Wbudowana dioda LED zapewnia natychmiastową wizualizację stanu klamki.

Ponadto elektroniczna klamka Aperio oferuje funkcjonalność Smart Credential Cache, aby umożliwić dostęp awaryjny w przypadku awarii komunikacji z kontrolą dostępu. Automatycznie zapisuje w pamięci podręcznej do 1000 ostatnio przedstawionych ważnych poświadczeń przez maksymalnie 30 dni, dzięki czemu drzwi można otworzyć bez interwencji administratora co podnosi komfort użytkownika. Alternatywnie system kontroli dostępu może dodawać, modyfikować i usuwać poświadczenia w klamkach w tym samym celu z ograniczeniem czasowym lub na stałe.

Może współpracować z systemem online lub jako rozwiązanie offline. Decyduje się o tym podczas inicjalizacji produktu. W przypadku połączenia online komunikacja odbywa się za pośrednictwem Hubów komunikacyjnych online z systemem kontroli dostępu, w którym podejmowane są decyzje dotyczące dostępu. Dodatkowe zalety zarządzania Aperio Online obejmują kontrolę nad drzwiami w czasie rzeczywistym i natychmiastową dostępność dziennika zdarzeń dla każdego urządzenia lub użytkownika.

Aperio H100 jest kompatybilny z wieloma technologiami RFID, w tym iCLASS® / ISO14443B, iCLASS® SE, Seos®, MIFARE® Classic, Plus EV1, DESFire EV1 i SE. Występuje do drzwi profilowych Euro i Skandynawskich.

Wszystkie wersje produktu oraz szczegółowe informacje techniczne znajdują się w katalogu produktów.

Skontaktuj się z ekspertem Aperio