Technologie RFID Aperio®

Kompatybilny ze wszystkimi standardowymi danymi uwierzytelniającymi RFID o wysokiej częstotliwości, dla łatwego zarządzania Twoim elektronicznym systemem kontroli dostępu. Jeśli chcesz, zachowaj istniejące poświadczenia fizyczne.

Rozwiązania bezprzewodowe Aperio współpracują z najszerszą gamą technologii i protokołów RFID.

Aperio Online łączą się z systemem kontroli dostępu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem hubów komunikacyjnych. Wszystkie warianty są kompatybilne ze wszystkimi standardowymi technologiami RFID, w tym CLASS® / ISO14443B, iCLASS® SE, Seos®, MIFARE® Classic, Plus EV1, DESFire EV1 i SE i LEGIC®.

Aperio Offline wspiera OSS Standard Offline. Aby zapewnić maksymalną kompatybilność z nowymi i istniejącymi systemami, Aperio Offline wspierają poświadczenia MIFARE® Classic, DESFire ™ i Legic - z obsługą rejestru zdarzeń.

Integracja Aperio online oferuje funkcjonalność Smert Credential Cache, aby umożliwić dostęp awaryjny w przypadku awarii komunikacji z kontrolą dostępu. Automatycznie zapisuje w pamięci podręcznej do 1000 ostatnio przedstawionych ważnych poświadczeń przez maksymalnie 30 dni, dzięki czemu drzwi można otworzyć bez interwencji administratora co podnosi komfort użytkownika. Alternatywnie system kontroli dostępu może dodawać, modyfikować i usuwać poświadczenia w klamkach w tym samym celu z ograniczeniem czasowym lub na stałe.

Wybierając Aperio, możesz łączyć drzwi offline i online w tym samym budynku lub instalacji.

Skontaktuj się z ekspertem Aperio