CLIQ®, mechatroniczny system kontroli dostępu z kluczem uwierzytelniającym

Mechatroniczny system zamykania CLIQ® łączy w sobie opatentowane, wysokiej klasy zabezpieczenia mechaniczne i elektroniczne. Opiera się on na programowalnych kluczach fizycznych z opcjonalną funkcją Bluetooth, gamie bezprzewodowych elektromechanicznych zamków drzwiowych i kłódek, dostosowanych nawet do najtrudniejszych warunków klimatycznych oraz na wydajnym, przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniu administracyjnym.

System kontroli dostępu CLIQ® zapewnia kontrolę i wygodę bez konieczności stosowania przewodów: wszystkie urządzenia ryglujące CLIQ® są bezprzewodowe. CLIQ zwiększa bezpieczeństwo obiektu i budynku dzięki elastycznym prawom dostępu i łatwemu zarządzaniu kluczami — a ponadto jest łatwy w administrowaniu w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Gama mechanicznych wkładek i kłódek z kluczem maksymalizuje bezpieczeństwo fizyczne i odporność na ataki. Technologia CLIQ® nakłada na wierzch szyfrowane, przyjazne dla użytkownika zabezpieczenia elektroniczne

Odkryj zalety systemu kontroli dostępu CLIQ

Zamki bezprzewodowe mogą być indywidualnie programowane z ograniczonym czasowo dostępem, przy użyciu programatorów lub kluczy. Stałe lub tymczasowe uprawnienia dla kontrahentów są przydzielane szybko i łatwo. Elastyczne zarządzanie jest usprawnione dzięki historii rekordów i zautomatyzowanemu raportowaniu.

>> Dowiedz się więcej

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki elastycznemu dostępowi

Używanie innego klucza do każdego zamka należy już do przeszłości. Jeden programowalny klucz CLIQ otwiera nie tylko wiele bezprzewodowych zamków drzwiowych, ale także szafy, dachy, bramy, skarbce, okna i wiele innych. Zabezpieczenie każdego punktu dostępu za pomocą CLIQ pozwala zachować pełny spokój umysłu.

>> Dowiedz się więcej

Zobacz, kto gdzie i kiedy poszedł

Natychmiastowa, dostępna na żądanie historia rekordów pokazuje, gdzie pracownicy, wykonawcy lub goście przebywali na terenie firmy. System kontroli dostępu CLIQ zawiera wiele intuicyjnych opcji administracyjnych, w tym oprogramowanie komputerowe, web managera i przyjazne dla użytkownika aplikacje mobilne.

>> Dowiedz się więcej

Zminimalizuj ryzyko związane ze zagubieniem/kradzieżą kluczy

Klucze CLIQ są zasilane bateryjnie i mogą być programowane z zastosowaniem elastycznych praw dostępu i harmonogramów. Każdy zgubiony klucz można łatwo unieważnić elektronicznie, oszczędzając czas i pieniądze na wymianę zamków. Opcjonalna regularna rewalidacja klucza dodaje kolejną warstwę kontroli dostępu.

>> Dowiedz się więcej

Stań się efektywnym kosztowo i czasowo

CLIQ to oszczędność pieniędzy dla Twojej firmy. Do montażu wkładki CLIQ nie są potrzebne żadne przewody. Standardowa bateria w każdym programowalnym kluczu CLIQ ma typowy okres działania wynoszący 30 000 cykli (lub 3 lata). Wymiana baterii w kluczu jest szybka i łatwa — nie wymaga użycia narzędzi.

>> Dowiedz się więcej

Chroń swoje obiekty za pomocą sprawdzonej technologii

System kontroli dostępu CLIQ jest odpowiedni dla każdego rodzaju obiektu i wielkości firmy. Jest to niezawodne rozwiązanie szeroko stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu. Systemowi CLIQ zaufały przedsiębiorstwa finansowe, muzea i galerie, budynki użyteczności publicznej, uniwersytety i placówki służby zdrowia.

>> Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy!

Połącz się z jednym z naszych ekspertów, który pomoże Ci:

  • Zwiększyć poziom bezpieczeństwa i usprawnić przepływy pracy
  • Zmniejszyć nakłady inwestycyjne i koszty działalności
  • Odkryć nowe możliwości zwrotu z inwestycji

 

Skontaktuj mnie z ekspertem