Wkładki CLIQ

Wybierz odpowiednią, obsługiwaną kluczem wkładkę elektromechaniczną lub wkładkę w pełni elektroniczną do bezprzewodowego systemu kontroli dostępu CLIQ. Zastosowania obejmują drzwi, szafy, windy i bramy

Bezprzewodowe wkładki CLIQ występują w wersji elektromechanicznej lub czysto elektronicznej. Wszystkie wkładki CLIQ są montowane bez użycia przewodów i są zasilane standardową baterią znajdującą się w kluczu CLIQ. Są one wytrzymałe i przystosowane do pracy nawet w najbardziej wymagających środowiskach, w tym w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

Systemy kontroli dostępu CLIQ są z powodzeniem stosowane w bardzo zimnych, narażonych na działanie czynników zewnętrznych lokalizacjach oraz w gorącym, zapylonym klimacie.

Mikroelektronika wkładki w elektronicznych i elektromechanicznych zamkach drzwiowych jest zarządzana przez zintegrowany chip, który przechowuje autoryzacje zamykania i dzienniki zdarzeń.

Cała komunikacja elektroniczna pomiędzy kluczem CLIQ a chipem wewnątrz wkładki CLIQ jest maskowana za pomocą szyfrowania AES. Wkładki te oferują zaawansowaną ochronę przed manipulacją i inteligentnymi próbami włamania.

Oferta wkładek CLIQ wykracza poza bezprzewodowe zamki drzwiowe i obejmuje wiele innych zastosowań. Obejmuje ona wkładki do bram, szaf, szafek, wind, maszyn i wielu obszarów zewnętrznych. Użytkownicy otwierają każdą autoryzowaną wkładkę CLIQ za pomocą tego samego programowalnego klucza CLIQ, bez względu na typ punktu dostępowego i wkładki.

Dostępne są również kłódki CLIQ z hartowanej stali, o wysokim stopniu ochrony IP, zaprojektowane do pracy na zewnątrz, bez okablowania i w najtrudniejszych warunkach klimatycznych.

Dane techniczne
  • 128-bitowe szyfrowanie AES
  • Zakres temperatur pracy -25° do +85° stopni
  • Stopień ochrony IP54 / IP55 (z osłoną przeciwpyłową)
  • Brak źródła zasilania    200 000 bezobsługowych cykli zamykania
  • Do 750 wpisów historii rekordów
  • Certyfikaty VDS, SKG, FZG, ATEX
Skontaktuj się z ekspertem CLIQ