CLIQ® Web Manager Remote & CLIQ® Connect

/Local/PL/images/CLIQ/CLIQ_solutions_CLIQ%20web%20manager%20remote%20Connect%20product%20final.jpg

Dla średnich i dużych przedsiębiorstw – zarządzanie prawami dostępu dla zdalnych lokalizacji i użytkowników w dowolnym miejscu i czasie.

Funkcja Remote jest potężnym dodatkiem do oprogramowania CLIQ Web Manager, umożliwiającym administratorowi przydzielanie uprawnień dostępu, zbieranie historii rekordów, konfigurowanie harmonogramów czasowych i okresów walidacji dla kluczy użytkowników za pomocą zdalnych urządzeń programujących. Funkcja ta wprowadza również rozwiązanie CLIQ Connect, w którym programowalne klucze CLIQ Connect z obsługą Bluetooth oraz smartfon zapewniają mobilnym pracownikom sprawny dostęp.

Wielokrotnie nagradzany system CLIQ Connect łączy programowalny klucz CLIQ użytkownika ze smartfonem, dzięki czemu możesz aktualizować prawa dostępu w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności korzystania z programatora.

Jest to idealne rozwiązanie kontroli dostępu dla firm z rozproszonymi pracownikami, odległymi lokalizacjami lub jednym i drugim.|

Oprogramowanie CLIQ Web Manager współpracuje z aplikacją CLIQ Connect, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas pracowników, ponieważ nie będą już musieli jeździć tylko po to, aby odebrać lub zwrócić klucze fizyczne. Wystarczy CLIQ Connect i smartfon wyposażony w Bluetooth, aby mogli zaktualizować własne prawa dostępu będąc w podróży.