CLIQ® Web Manager

/Local/PL/images/CLIQ/CLIQ_solutions_CLIQ%20Web%20Manager%20software%20product%20final.jpg

Dla małych i średnich firm, które potrzebują rozwiązania sieciowego – zarządzanie prawami dostępu, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Zarządzaj systemem kontroli dostępu CLIQ bezpiecznie w chmurze, z dowolnego miejsca za pomocą standardowej przeglądarki internetowej.

Oprogramowanie CLIQ Web Manager działa bezpiecznie w chmurze, aby pomóc Ci zarządzać kontrolą dostępu w sposób najlepszy dla Twojej firmy.

Administratorzy zarządzają każdym kluczem programowalnym i użytkownikiem danej lokalizacji, tworzą indywidualne harmonogramy dla użytkowników lub drzwi, generują historię rekordów z dzienników zdarzeń i wiele więcej.

Oprogramowanie Web Manager jest szczególnie przydatne dla organizacji z administratorami bezpieczeństwa w wielu lokalizacjach. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs został zbudowany tak, aby umożliwić szeroki zakres kontrolowanych przepływów pracy — i jest idealny dla firm poszukujących sieciowego rozwiązania kontroli dostępu.

Oprogramowanie CLIQ Web Manager jest dostępne samodzielnie lub jako rozwiązanie ASSA ABLOY oprogramowanie jako usługa (Software as a Service - SaaS).