Code Handle® - Chroń swoją prywatność w miejscach publicznych za pomocą kodu PIN

Panel PIN jest umieszczony bezpośrednio na klamce, dzięki czemu jest dyskretny, a klamka łatwa w montażu. Jej prostota przyczynia się do większej ochrony, przy minimalnym wkładzie Twojej pracy.

Code Handle można zastosować zarówno w budynkach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Jest to łatwa i wygodna w montażu klamka, idealna do większości drzwi wewnętrznych, aby oddzielić prywatne pomieszczenia od miejsc ogólnodostępnych. Dostęp za pomocą PIN umożliwia jednocześnie prostą jego zmianę.

Code Handle jest idealny do celów modernizacyjnych. Występuje w wersji lewej i prawej i pasuje do większości drzwi. Jest zasilany bateryjnie, więc nie ma potrzeby stosowania żadnego okablowania. 

Klamka jest nie tylko estetyczna, ale i praktyczna, zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Stanowi świetne rozwiązanie dla gabinetów lekarskich, kancelarii prawniczych, wspólnych powierzchni biurowych, budynków administracji publicznej, szkół i budynków mieszkalnych.

Odkryj zalety Code Handle, klamki otwieranej kodem PIN

Nowoczesny design; prosta, ale bezpieczna

Code Handle to proste rozwiązanie, które pozwala zachować prywatność, umożliwiając dostęp do pomieszczenia wyłącznie osobom, które tego potrzebują. Kod PIN pozwala zachować kontrolę nad tym, kto ma dostęp. Jest to szczególnie ważne, gdy chcesz trzymać cenne towary z dala od osób postronnych.

Chroń pomieszczenia prywatne w miejscach publicznych

Bądź pewny, że dostęp do określonych pomieszczeń mają tylko pracownicy, którzy tego potrzebują. Dzięki automatycznemu blokowaniu pomieszczenie pozostanie zamknięte, bez konieczności ponownego wprowadzania kodu PIN przy wyjściu. Code Hadle nie wymaga żadnych zmian w Twoich obecnych drzwiach, a jedynie niewielkiej konserwacji. Żywotność baterii do 30 000 cykli.