Incedo Business, kontrola dostępu, której wymagasz i elastyczność, której potrzebujesz

  • Elastyczne i wygodne rozwiązanie do zarządzania prawami dostępu w ramach jednego systemu
  • Zapewnia bezpieczeństwo pomieszczeń
  • Pozwala rozwiązywać codzienne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa w jednym środowisku
  • Dzięki możliwości wyboru opcji zarządzania systemem doskonale dopasuje się zarówno do bieżących, jak i przyszłych potrzeb
  • Zapewnia szeroki wybór osprzętu oraz najszerszy zakres bezpiecznych urządzeń potwierdzających uprawnienia
  • Umożliwia integrację urządzeń zewnętrznych w miarę ich pojawiania się na rynku
  • Zapewnia bezpieczeństwo pomieszczeń zarówno w dużych, jak i małych budynkach
  • Gwarantuje skuteczność przy niskich kosztach i minimalnym wysiłku

Skontaktuj się z ekspertem Incedo.

Ten uniwersalny system bezpieczeństwa łączy kontrolę dostępu i sprzęt zabezpieczający z wybranym oprogramowaniem w jednym skalowalnym środowisku.

Sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i poruszamy się ciągle ulega zmianom. W ASSA ABLOY rozumiemy, że bezpieczne i wygodne przemieszczanie się ludzi jest wyzwaniem coraz bardziej widocznym w całym środowisku zabudowań. Zdajemy sobie sprawę, że sposób, w jaki poruszamy się w dzisiejszych, inteligentniejszych budynkach oraz to, jak z nich korzystamy nieustannie się zmienia. Wiemy, że różne osoby wymagają dostępów w różnym czasie i odmiennych punktach wejścia.

Wraz ze zmianami pojawia się zapotrzebowanie na bardziej elastyczne systemy bezpieczeństwa. Takie, które zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie umożliwiają przemieszczanie się. Wykorzystują one dane i łączność do otwierania nowych drzwi i upraszczają nasze codzienne życie. Dodatkowo spełniają potrzeby naszego szybko zmieniającego się rynku w zakresie bardziej inteligentnych zabezpieczeń.

Incedo to nowa koncepcja w dziedzinie bezpieczeństwa, zaprojektowana specjalnie do tego celu.

Wyzwania związane z bezpieczeństwem w świecie, w którym żyjemy nigdy nie stoją w miejscu, jednak połączenie oprogramowania i sprzętu w ramach jednej, przyszłościowej platformy ułatwia stawienie im czoła.

Organizacje potrzebują jednej, wszechstronnej platformy zapewniającej konwergencję, integrację i prostotę. Rolą technologii jest nie tylko nadążanie za zmianami, ale także wyznaczanie tempa, które zapewni wszystkim inteligentniejszą przyszłość. Rozumiemy również, że jeśli chodzi o zabezpieczenie drzwi i pomieszczeń, największe znaczenie ma różnorodność.

Tu właśnie pojawia się Incedo Business: system łączący w sobie wiodący na świecie asortyment sprzętu z zakresu kontroli dostępu i rozwiązań bezpieczeństwa ASSA ABLOY z elastycznym oprogramowaniem i wieloma opcjami zarządzania.

Witamy w Incedo Business

Jest to środowisko zapewniające kontrolę dostępu, której wymagasz oraz elastyczność, której potrzebujesz. Dzięki temu możemy iść naprzód, zmieniać się, rozwijać i przemieszczać. Razem.

Systemy ASSA ABLOY Incedo są zaprojektowane tak, aby zapewnić użyteczność, elastyczność i możliwość aktualizacji, tak koniecznie w dzisiejszym świecie. Łatwo rozszerzalny i nieskończenie skalowalny, system ten szybko się instaluje, szybko aktualizuje i szybko dostarcza wyniki. Jest również na tyle elastyczny, by dostosować się do najnowszych zmian technologicznych. Intuicyjnie łączy bezpieczne punkty dostępowe z technologiami inteligentnej identyfikacji, tworząc rozwiązanie gotowe na zmiany, które mogą nastąpić w przyszłości. Incedo Business został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezproblemową integrację z całym podłączonym sprzętem, który dokładnie testujemy w celu łatwiejszej, bardziej niezawodnej integracji z urządzeniami także innych firm.

Incedo Business ułatwia życie i poprawia efektywność pracy każdemu, od instalatorów po użytkowników końcowych. Oto odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stoisz

Kierownicy obiektów

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi dzięki zaawansowanym technologiom przy możliwie najniższych kosztach.
Przyszłościowa i otwarta platforma Incedo Business oferuje najszerszy wybór technologii i funkcji, które spełniają dzisiejsze i przyszłe potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Elastyczne pakiety umożliwiają lepszą kontrolę budżetu. Ponadto, doskonała łączność usprawnia zbieranie danych i podejmowanie decyzji. Dzięki temu możliwe jest ciągłe podnoszenie bezpieczeństwa i sprawności działania budynku, zachowując efektywność kosztową i nie obniżając jakości. Dzięki Incedo, dobrze zabezpieczysz swoją firmę.

Minimalizacja czasu przestoju i maksymalizacja zwrotu z inwestycji.
Kiedy musisz się szybko przemieszczać, Incedo Business porusza się z razem z Tobą. Nowy system, który łączy rozwiązania bezpieczeństwa i inne systemy zarządzania budynkiem, umożliwia łatwą instalację oraz ciągłe aktualizacje i ulepszenia - nie tylko dla sprzętu firmy ASSA ABLOY, ale także pochodzącego od dostawców zewnętrznych. Wszystko współdziała, aby zminimalizować czas przestoju i zapewnić sprawne przemieszczanie ludzi i realizację projektów.

Wybór właściwych dostawców.
Stale rozwijająca się technologia i szeroki wachlarz dostawców sprawiają, że coraz trudniej jest wybrać odpowiednie rozwiązanie zapewniające ochronę. Dzięki Incedo Business ryzyko związane z tym wyborem jest minimalizowane. Otwarta platforma ASSA ABLOY, światowego lidera w dziedzinie urządzeń do zamykania drzwi, pozwala na łączenie wiodących systemów Incedo z aplikacjami innych firm, zapewniając zintegrowane i w pełni skalowalne rozwiązanie.

Integracja bezpieczeństwa z podsystemami budynków.
System Incedo Business, który umożliwia bezproblemową integrację z urządzeniami ASSA ABLOY, jest nową otwartą platformą, w pełni kompatybilną ze sprzętem i oprogramowaniem do zarządzania budynkami pochodzącym także od innych firm. Zapewniając inteligentne, funkcjonalne rozwiązanie zaspokajające dzisiejsze i przyszłe potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, działa on dla Ciebie i wraz z Tobą, na miejscu lub w podróży, dając Ci całkowitą kontrolę nad Twoimi budynkami w ramach jednej platformy. Utrzymuj wszystko w ruchu razem z Incedo.

Instalatorzy

Złożoność - rozwiązania często wymagają wielu technologii i dostawców.
Współpraca z wieloma dostawcami może rodzić niepewność, ryzyko i opóźnienia w realizacji projektu. Wszystko to jednak zmienia się wraz z uruchomieniem systemu Incedo Business firmy ASSA ABLOY. Teraz można tworzyć kompletne i zintegrowane systemy bezpieczeństwa w sposób szybki, łatwy i ekonomiczny. System ten jest kompatybilny także z aplikacjami innych firm, stanowiąc potężną, przyszłościową platformę dla wielu aplikacji, dzięki czemu wszystkie elementy współpracują ze sobą, bez czasochłonnych opóźnień, konfliktów i kłopotów.

Czas - zawsze jest go za mało z powodu skomplikowanych instalacji, braku wsparcia i częstych opóźnień.
Złożone instalacje z wieloma technologiami, brak wsparcia, regularne opóźnienia itp. to wyzwania, przed którymi stają instalatorzy pracujący z systemami bezpieczeństwa. Wszystko to zmienia Incedo Business firmy ASSA ABLOY. Umożliwiając bezproblemową, natychmiastową integrację urządzeń do zamykania drzwi firmy ASSA ABLOY ze sprzętem i oprogramowaniem również innych firm, usprawnia on instalację i realizację projektu, pomagając zaoszczędzić czas i nakłady pracy, dotrzymać terminów, a nawet przewyższyć oczekiwania klientów. Z Incedo, wszystko ze sobą współgra.

Integracja - rozwiązania korporacyjne współpracują z takimi podsystemami jak CCTV i HVAC.
System Incedo Business, który umożliwia bezproblemową integrację z urządzeniami ASSA ABLOY, jest w pełni kompatybilny ze sprzętem i oprogramowaniem innych firm, w tym systemami do zarządzania budynkami. To inteligentne, funkcjonalne rozwiązanie zaspokajające dzisiejsze i przyszłe potrzeby związane z bezpieczeństwem i funkcjonowaniem budynków ma wiele zastosowań, w tym obsługuje zamki przewodowe i bezprzewodowe. Incedo zapewnia uproszczoną i szybką instalację, jednocześnie zapewniając użytkownikom końcowym zwiększone korzyści - a wszystko to w ramach jednej platformy. Incedo pomaga w sprawnej współpracy ludzi, systemów i ochrony.

Integratorzy systemów

Integracja wielu technologii, systemów i protokołów.
Incedo Business, jako otwarta platforma, która może rozwijać się, tak aby sprostać przyszłym wymaganiom operacyjnym, oferuje najszerszy wybór komponentów, dając większe możliwości i kontrolę nad budżetem. Co więcej, nowoczesna łączność i kontrola danych, jaką zapewnia ten system, zwiększają wydajność i ułatwiają podejmowanie decyzji, dzięki czemu możliwy jest jednoczesny ruch osób i bezpieczeństwo bez uszczerbku dla jakości i kosztów.

Modernizacja na wielu platformach.
Doskonała integracja i łączność wymaga rozwiązania korzystającego z jednej platformy i bogatego w funkcje. Tym rozwiązaniem jest Incedo Business firmy ASSA ABLOY. Zaprojektowany w celu zapewnienia bezproblemowej integracji z całym sprzętem ASSA ABLOY, system ten będzie wspólpracował z aplikacjami innych firm, tak aby zapewnić łatwe do rozbudowy i nieskończenie skalowalne rozwiązanie z dodatkową korzyścią, jaką jest możliwość zarządzania wszystkimi aktualizacjami z jednego miejsca. Dzięki Incedo Business, wszystko działa sprawnie.

Zarządzanie wieloma podmiotami, w tym systemami IT, bezpieczeństwem i zasobami ludzkimi.
Współpraca z wieloma dostawcami i podmiotami może wprowadzać niepewność, ryzyko i opóźnienia w realizacji projektu. Wszystko to zmienia się wraz z uruchomieniem systemu Incedo Business firmy ASSA ABLOY. Dzięki połączeniu systemu o otwartej platformie z dopasowanym pakietem inteligentnych rozwiązań programistycznych można teraz szybko, łatwo i ekonomicznie tworzyć kompletne i zintegrowane systemy bezpieczeństwa. Wkrótce system ten będzie kompatybilny z aplikacjami innych firm, stanowiąc potężną platformę dla wielu aplikacji, gdzie wszystkie elementy współpracują ze sobą, bez czasochłonnych opóźnień, konfliktów i kłopotów.

Administratorzy systemu

Wdrażanie, zarządzanie i monitorowanie systemów bezpieczeństwa dopasowanych do użytkownika oraz śledzenie aktualizacji we wszystkich aplikacjach.
Zapominanie hasła, nowi i odchodzący pracownicy, regularne aktualizacje i wyzwania związane z monitorowaniem systemów bezpieczeństwa dopasowanych do użytkownika... Incedo Business zapewnia łatwe i wygodne rozwiązanie tych kwestii. Łącząc sprzęt i oprogramowanie zabezpieczające od wielu dostawców w jednym środowisku, zapewnia on wszelkie funkcje w czasie rzeczywistym, a także rozszerzone możliwości w zakresie danych i podejmowania decyzji. Incedo Business dostarcza inteligentne, zasilane danymi rozwiązania dostępowe, niezależnie od tego, czy jesteś przy biurku, czy w podróży, umożliwiając swobodne przemieszczanie się.

Zapewnienie scentralizowanej widoczności i kontroli zgodności w czasie rzeczywistym - kto ma dostęp i jak go używa?
Umożliwiając podłączenie wielu elementów sprzętu i oprogramowania, a także sterowanie nimi w ramach jednej, bogatej w funkcje platformy, Incedo Business usprawnia zbieranie danych w celu poprawy widoczności i wydajności. Jednocześnie sprawia, że działania są prostsze i mniej czasochłonne, w tym także aktualizacje czy jednoczesne zarządzanie wieloma podmiotami. Dzięki temu łatwiej można się przemieszczać, jednocześnie zwiększając produktywność firmy i satysfakcję z pracy.
F
Spełnienie oczekiwań w ramach dostępnego budżetu.
Otwarta platforma Incedo Business oferuje najszerszy wybór technologii i funkcji, które spełniają dzisiejsze i przyszłe potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, podczas gdy elastyczne pakiety umożliwiają lepszą kontrolę budżetu. Ponadto, nowoczesna łączność usprawnia zbieranie danych i podejmowanie decyzji, dzięki czemu możliwe jest ciągłe, efektywne kosztowo podnoszenie bezpieczeństwa i sprawności działania budynku, bez obniżenia jakości. Utrzymuj wszystko w ruchu razem z Incedo.

Użytkownicy końcowi

Doskonała ochrona osób, mienia i informacji zgodnie z najlepszymi praktykami.
Incedo Business umożliwia bezproblemowe połączenie sprzętu i oprogramowania zabezpieczającego firmy ASSA ABLOY i innych dostawców, tworząc kompletny, nowoczesny system do ochrony ludzi, mienia i informacji. Uzupełniony o zestaw funkcjonalnych narzędzi zwiększających poczucie bezpieczeństwa ludzi system Incedo Business pracuje z Tobą i dla Ciebie, utrzymując biznes w ciągłym ruchu.

Z punktu widzenia inwestycji.
Incedo Business jest przyszłościową platformą, która może „dostosowywać” się do zmieniających się potrzeb - teraz i w przyszłości.

Bardziej elastyczne systemy i lepsza kontrola także „w ruchu” (poprzez telefon komórkowy) pozwalają łatwo połączyć sprzęt i oprogramowanie związane z bezpieczeństwem, także od różnych dostawców.
Incedo Business jest otwartą platformą, zaprojektowaną w celu usprawnienia gromadzenia danych dostępowych. Ponadto, jako w pełni certyfikowane rozwiązanie oparte na chmurze, pozwala on na zarządzanie systemem z urządzeń mobilnych, zapewniając wszystkim możliwość przemieszczania się.

Elastyczne i skalowalne tworzenie systemu

Zarządzanie systemem

Platforma Incedo Business firmy ASSA ABLOY umożliwia trzy unikalne opcje zarządzania systemem - Lite, Cloud oraz Plus (dostępny w najbliższym czasie) – zaprojektowane tak, aby zapewnić każdemu klientowi skalowalne rozwiązanie skoncentrowane na jego potrzebach w zakresie bezpieczeństwa.

Niezależnie od wielkości i rodzaju miejsca, które chcesz zabezpieczyć, Incedo Business posiada elastyczną opcję zarządzania systemem, dostosowaną do Twoich potrzeb.

>> Więcej informacji o Incedo Business Lite

Lite, Cloud oraz Plus (dostępny w najbliższym czasie) –

Oprogramowanie dopasowane do branży

Oprogramowanie Incedo Business posiada wielozadaniowy i łatwy w użyciu interfejs dostosowany do prawie każdego środowiska pracy.

Incedo jest w stanie rozwijać się i powiększać, np. o inteligentne, dopasowane do danej branży oprogramowanie, w tym rozwiązania zoptymalizowane z punktu widzenia potrzeb małych hoteli, placówek edukacyjnych, zakładów opieki zdrowotnej i nie tylko.

>> Więcej informacji o oprogramowaniu Incedo Business

Sprzęt Incedo

Sprzęt i oprogramowanie w systemie Incedo Business współpracują ze sobą harmonijnie, umożliwiając zabezpieczenie lokali i mienia, jak również przemieszczających się ludzi.

Oprócz zamków bezprzewodowych i innych technologii zabezpieczeń z wiodącej na rynku oferty firmy ASSA ABLOY, system Incedo jest gotowy do integracji z inteligentnymi rozwiązaniami wybranych partnerów.

>> Więcej informacji o sprzęcie Incedo Business