Incedo Business, kontrola dostępu, której wymagasz i elastyczność, której potrzebujesz

Sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i przemieszczamy się ciągle się zmienia. W ASSA ABLOY rozumiemy, że bezpieczne i wygodne przemieszczanie się ludzi jest wyzwaniem coraz bardziej widocznym w całym środowisku budynków. Zdajemy sobie sprawę, że sposób, w jaki poruszamy się w dzisiejszych inteligentniejszych budynkach i korzystamy z nich nieustannie się zmienia oraz że różne osoby wymagają różnych czasów dostępu i punktów wejścia.

Wraz ze zmianami pojawia się zapotrzebowanie na bardziej elastyczne systemy bezpieczeństwa. Systemy, które zapewniają nasze bezpieczeństwo, a jednocześnie umożliwiają nam przemieszczanie się. Wykorzystują one dane i łączność do otwierania nowych drzwi i upraszczają nasze codzienne życie. Dodatkowo spełniają one potrzeby naszego szybko zmieniającego się rynku w zakresie bardziej inteligentnych zabezpieczeń.

Incedo to nowa koncepcja w dziedzinie bezpieczeństwa, zaprojektowana specjalnie do tego celu.

Wyzwania związane z bezpieczeństwem w świecie, w którym żyjemy nigdy nie stoją w miejscu, jednak połączenie oprogramowania i sprzętu w ramach jednej, przyszłościowej platformy ułatwia stawienie im czoła.

Organizacje potrzebują jednej, wszechstronnej platformy zapewniającej konwergencję, integrację i prostotę. Rolą technologii jest nie tylko nadążanie za zmianami, ale także wyznaczanie tempa, które zapewni wszystkim inteligentniejszą przyszłość. Rozumiemy również, że jeśli chodzi o zabezpieczenie drzwi i pomieszczeń, największe znaczenie ma różnorodność.

Tu właśnie pojawia się Incedo Business: system łączący w sobie wiodący na świecie asortyment sprzętu dostępowego i rozwiązań bezpieczeństwa ASSA ABLOY z elastycznym oprogramowaniem i wieloma opcjami zarządzania.

Przywitaj się z Incedo

Jest to środowisko zapewniające kontrolę dostępu, której wymagasz oraz elastyczność, której potrzebujesz. Dzięki temu możemy iść naprzód, zmieniać się, ewoluować - i przemieszczać się. Razem.

Systemy ASSA ABLOY Incedo są zaprojektowane tak, aby zapewnić użyteczność, elastyczność i możliwość aktualizacji, które są wymagane w dzisiejszym, zawsze aktywnym świecie. Łatwo rozszerzalny i nieskończenie skalowalny, system ten jest szybki w instalacji, szybki w aktualizacji i szybki w dostarczaniu wyników. Jest on również wystarczająco sprawny, aby dostosować się do najnowszych zmian technologicznych, intuicyjnie łącząc bezpieczne, połączone punkty dostępowe z technologiami inteligentnej identyfikacji, tworząc rozwiązanie, które jest zarówno zorientowane na przyszłość, jak i gotowe na zmiany, które w przyszłości mogą zastąpić. Incedo Business został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezproblemową integrację z całym sprzętem obsługiwanym przez systemy Incedo, który dokładnie testujemy przed połączeniem, w celu łatwiejszej, bardziej niezawodnej integracji z urządzeniami innych firm.

Incedo Business ułatwia życie i sprawia, że praca jest bardziej efektywna dla każdego, od instalatorów po użytkowników końcowych. Oto odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stoisz

Kierownicy obiektów
Zapewnienie wysokiej jakości obsługi dzięki zaawansowanym technologiom przy możliwie najniższych kosztach
Przyszłościowa i otwarta platforma Incedo Business oferuje najszerszy wybór technologii i funkcji, które spełniają dzisiejsze i przyszłe potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Elastyczne pakiety abonamentowe umożliwiają lepszą kontrolę budżetu. Ponadto, najnowocześniejsza łączność usprawnia zbieranie danych i podejmowanie decyzji, dzięki czemu możliwe jest ciągłe i efektywne kosztowo podnoszenie bezpieczeństwa i sprawności działania budynku, bez obniżenia jakości. Dzięki Incedo, dobrze zabezpieczysz swoją firmę.

Minimalizacja czasu przestoju i maksymalizacja zwrotu z inwestycji
Kiedy musisz się szybko przemieszczać, Incedo Business porusza się z razem z Tobą. Nowy system, który łączy systemy bezpieczeństwa i inne systemy zarządzania budynkiem, ułatwia łatwą instalację, aktualizacje i ulepszenia - nie tylko dla sprzętu obsługiwanego przez system Incedo firmy ASSA ABLOY, ale także sprzętu od dostawców zewnętrznych. Wszystko współdziała, aby zminimalizować czas przestoju i zapewnić sprawne przemieszczanie ludzi i realizację projektów.

Wybór właściwych dostawców
Stale rozwijająca się technologia i szeroki wachlarz dostawców sprawiają, że coraz trudniej jest wybrać odpowiednie rozwiązanie zapewniające ochronę. Dzięki Incedo Business ryzyko związane z tym wyborem i jego złożoność stają się uproszczone. Otwarta platforma ASSA ABLOY, światowego lidera w dziedzinie urządzeń do zamykania drzwi, pozwala na łączenie naszych wiodących systemów Incedo z aplikacjami innych firm, zapewniając zintegrowane i w pełni skalowalne rozwiązanie, które pozwala na skoordynowane poruszanie się ludzi i projektów.

Integracja bezpieczeństwa z podsystemami budynków
System Incedo Business, który umożliwiająca bezproblemową integrację z urządzeniami ASSA ABLOY, jest nową otwartą platformą, która jest w pełni kompatybilna ze sprzętem i oprogramowaniem do zarządzania budynkami pochodzącym od innych firm. Zapewniając inteligentne, bogate w funkcje rozwiązanie zaspokajające dzisiejsze i przyszłe potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, działa on dla Ciebie i wraz z Tobą, na miejscu lub w podróży, dając Ci całkowitą kontrolę nad Twoimi budynkami w ramach jednej, przyszłościowej platformy. Utrzymuj wszystko w ruchu razem z Incedo.

Znalezienie „przewagi” - bycie innowatorem, a nie naśladowcą
W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku ważne jest, aby znaleźć przewagę nad innymi. W zakresie bezpieczeństwa budynków, tą przewagą jest Incedo Business - nowy, uniwersalny system łączący oprogramowanie i sprzęt ASSA ABLOY i innych producentów. Ta całkowicie otwarta platformę o nieskończonych możliwościach, utrzymuje ludzi i technologię w ciągłym ruchu, zapewniając potrzebną kontrolę w czasie rzeczywistym w połączeniu z niezbędną elastycznością i zwiększonymi możliwościami podejmowania decyzji, których potrzebujesz, aby wyróżnić się w swojej branży.
Instalatorzy

Złożoność - rozwiązania często wymagają wielu technologii i dostawców
Współpraca z wieloma dostawcami może wprowadzać niepewność, ryzyko i opóźnienia w realizacji projektu. Wraz z uruchomieniem systemu Incedo Business firmy ASSA ABLOY świat poszedł naprzód. Teraz można tworzyć kompletne i zintegrowane systemy bezpieczeństwa w sposób szybki, łatwy i ekonomiczny. System ten jest nawet kompatybilny z aplikacjami innych firm, stanowiąc potężną, przyszłościową platformę dla wielu aplikacji, dzięki czemu wszystkie elementy współpracują ze sobą, bez czasochłonnych opóźnień, konfliktów i kłopotów.

Czas - zawsze jest go za mało z powodu skomplikowanych instalacji, braku wsparcia i częstych opóźnień
Złożone instalacje z wieloma technologiami, brak wsparcia, regularne opóźnienia itp. to wyzwania, przed którymi stają instalatorzy pracujący z systemami bezpieczeństwa. Teraz, wraz z uruchomieniem systemu Incedo Business firmy ASSA ABLOY świat poszedł naprzód. Umożliwiając bezproblemową, natychmiastową integrację urządzeń do zamykania drzwi firmy ASSA ABLOY ze sprzętem i oprogramowaniem innych firm, usprawnia on instalację i realizację projektu, pomagając zaoszczędzić czas i nakłady pracy, dotrzymać terminów i przekroczyć oczekiwania klientów. Z Incedo, wszystko ze sobą współgra.

Integracja - rozwiązania korporacyjne współpracują z takimi podsystemami jak CCTV i HVAC.
System Incedo Business, który umożliwiająca bezproblemową integrację z urządzeniami ASSA ABLOY, jest w pełni kompatybilny ze sprzętem i oprogramowaniem innych firm, w tym systemami do zarządzania budynkami. To inteligentne, bogate w funkcje rozwiązanie zaspokajające dzisiejsze i przyszłe potrzeby związane z bezpieczeństwem i funkcjonowaniem budynków jest odpowiednie do wielu zastosowań, w tym obsługi zamków przewodowych i bezprzewodowych. Incedo zapewnia uproszczoną i sprawną instalację, jednocześnie zapewniając użytkownikom końcowym zwiększone korzyści - a wszystko to na jednej, przyszłościowej platformie. Incedo pomaga w sprawnej współpracy ludzi, systemów i ochrony.

Integratorzy systemów

Integracja wielu technologii, systemów i protokołów
Incedo Business, jako otwarta platforma, która może ewoluować, aby sprostać przyszłym wymaganiom operacyjnym, oferuje najszerszy wybór komponentów, dając większe możliwości i kontrolę nad budżetem. Co więcej, najnowocześniejsza łączność i kontrola danych, jaką zapewnia ten system, zwiększają wydajność i ułatwiają podejmowanie decyzji, dzięki czemu możliwy jest jednoczesny ruch osób i bezpieczeństwo bez uszczerbku dla jakości i kosztów.

Modernizacja na wielu platformach
Doskonała integracja i łączność wymaga rozwiązania korzystającego z jednej platformy i bogatego w funkcje. Tym rozwiązaniem jest Incedo Business firmy ASSA ABLOY. Zaprojektowany w celu zapewnienia bezproblemowej integracji z całym sprzętem ASSA ABLOY obsługiwanym przez system Incedo, system ten będzie ewoluował w kierunku kompleksowego testowania współpracy z aplikacjami innych firm, tak aby zapewnić łatwe do rozbudowy i nieskończenie skalowalne rozwiązanie z dodatkową korzyścią, jaką jest możliwość zarządzania wszystkimi aktualizacjami z jednego miejsca. Dzięki Incedo Business, wszystko działa sprawnie.

Zarządzanie wieloma podmiotami, w tym systemami IT, bezpieczeństwem i zasobami ludzkimi
Współpraca z wieloma dostawcami i podmiotami może wprowadzać niepewność, ryzyko i opóźnienia w realizacji projektu. Wraz z uruchomieniem systemu Incedo Business firmy ASSA ABLOY świat poszedł naprzód. Dzięki połączeniu systemu o otwartej platformie z dopasowanym pakietem inteligentnych rozwiązań programistycznych można teraz szybko, łatwo i ekonomicznie tworzyć kompletne i zintegrowane systemy bezpieczeństwa. Wkrótce system ten będzie kompatybilny z aplikacjami innych firm, stanowiąc potężną, przyszłościową platformę dla wielu aplikacji, dzięki czemu wszystkie elementy współpracują ze sobą, bez czasochłonnych opóźnień, konfliktów i kłopotów.

Administratorzy systemu

Wdrażanie, zarządzanie i monitorowanie systemów bezpieczeństwa specyficznych dla użytkownika oraz śledzenie aktualizacji we wszystkich aplikacjach
Zapominanie hasła i zmęczenie hasłem, stały strumień nowych i odchodzących pracowników, regularne aktualizacje i wyzwania związane z monitorowaniem systemów bezpieczeństwa specyficznych dla użytkownika... Incedo Business zapewnia łatwe i wygodne rozwiązanie tych kwestii. Łącząc sprzęt i oprogramowanie zabezpieczające od wielu dostawców w jednym środowisku, zapewnia on wymaganą funkcjonalność w czasie rzeczywistym oraz rozszerzone możliwości w zakresie danych i podejmowania decyzji, a wszystko to z jednego kontrolera. Incedo Business dostarcza inteligentne, zasilane danymi rozwiązania dookoła drzwi i za drzwiami, niezależnie od tego, czy jesteś przy biurku, czy w podróży, pomagając w ten sposób przemieszczaniu ludzi i platform.

Zapewnienie scentralizowanej widoczności i kontroli zgodności w czasie rzeczywistym - kto ma dostęp i jak go używa?Umożliwiając podłączenie wielu elementów sprzętu i oprogramowania i sterowania nimi w ramach jednej, bogatej w funkcje platformy, Incedo Business usprawnia zbieranie danych w celu poprawy widoczności i wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu złożoności i czasochłonności działań, w tym aktualizacji i zarządzania wieloma podmiotami zainteresowanymi. Dzięki temu system i ludzie, których chroni, przemieszczają się efektywnie, zwiększając produktywność firmy i satysfakcję z pracy.

Spełnienie oczekiwań w ramach dostępnego budżetu
Przyszłościowa i otwarta platforma Incedo Business oferuje najszerszy wybór technologii i funkcji, które spełniają dzisiejsze i przyszłe potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, natomiast elastyczne pakiety abonamentowe umożliwiają lepszą kontrolę budżetu. Ponadto, najnowocześniejsza łączność usprawnia zbieranie danych i podejmowanie decyzji, dzięki czemu możliwe jest ciągłe, efektywne kosztowo podnoszenie bezpieczeństwa i sprawności działania budynku, bez obniżenia jakości. Utrzymuj wszystko w ruchu razem z Incedo.

Użytkownicy końcowi

Doskonała ochrona osób, mienia i informacji zgodnie z najlepszymi praktykami
Incedo Business umożliwia bezproblemowe połączenie sprzętu i oprogramowania zabezpieczającego firmy ASSA ABLOY i innych dostawców, tworząc kompletny, najnowocześniejszy system do ochrony ludzi, mienia i informacji. Uzupełniony o zestaw bogatych w funkcje systemów zwiększających poczucie bezpieczeństwa ludzi system Incedo Business pracuje z Tobą i dla Ciebie, utrzymując wszystko w ruchu.

Najlepsza wartość pod względem inwestycyjnym
Incedo Business jest przyszłościową platformą, która może „dostosowywać” się do zmieniających się potrzeb - teraz i w przyszłości.

Bardziej elastyczne systemy i lepsza kontrola, w tym „w ruchu” (poprzez telefon komórkowy)
Incedo Business jest otwartą platformą umożliwiającą bezproblemowe podłączanie i kontrolowanie sprzętu i oprogramowania zabezpieczającego od wielu dostawców, zaprojektowaną w celu usprawnienia gromadzenia danych wokół drzwi i poza nimi. Ponadto, jako w pełni certyfikowane rozwiązanie oparte na chmurze, pozwala on na zarządzanie systemem z urządzeń mobilnych, zapewniając wszystkim możliwość przemieszczania.

Elastyczne i skalowalne tworzenie systemu

Zarządzanie systemem

Platforma Incedo Business firmy ASSA ABLOY wprowadza na rynek trzy unikalne opcje zarządzania systemem - Lite, Plus i Cloud - zaprojektowane tak, aby zapewnić każdemu klientowi skalowalne rozwiązanie skoncentrowane na jego potrzebach w zakresie bezpieczeństwa.

Niezależnie od wielkości i rodzaju lokalu, który chcesz zabezpieczyć, Incedo Business posiada elastyczną opcję zarządzania systemem, dostosowaną do Twoich potrzeb.

>> Więcej informacji o Incedo Business Lite

Oprogramowanie branżowe

Oprogramowanie Incedo Business posiada sprawny i łatwy w użyciu interfejs dostosowany do prawie każdego rozmiaru lokalu.
Incedo jest w stanie ewoluować i powiększać się. Dodaje on inteligentne, specyficzne dla danego sektora oprogramowanie, w tym rozwiązania zoptymalizowane z punktu widzenia potrzeb małych hoteli, placówek edukacyjnych, zakładów opieki zdrowotnej i obiektów z innych sektorów.

>> Więcej informacji o oprogramowaniu Incedo Business

Sprzęt Incedo

Sprzęt i oprogramowanie w systemie Incedo Business współpracują ze sobą w sposób harmonijny, umożliwiając utrzymanie bezpieczeństwa lokali i mienia, jak również przemieszczających się ludzi.

Oprócz zamków bezprzewodowych i innych technologii zabezpieczeń z wiodącej na rynku oferty firmy ASSA ABLOY, system Incedo jest gotowy do integracji z inteligentnymi rozwiązaniami wybranych partnerów.

>> Więcej informacji o sprzęcie Incedo Business