Zarządzanie systemem w Incedo Business Cloud zwiększa kontrolę użytkownika nad obiektami. Dzięki bezpiecznemu działaniu w chmurze, Incedo Business Cloud zapewnia zdalną kontrolę w czasie rzeczywistym przez całą dobę i z dowolnego miejsca. Każdy komputer z połączeniem internetowym umożliwia kontakt z ochroną, nawet jeśli nikogo nie ma w obiekcie.

Zarządzanie w Incedo Business Cloud redukuje również koszty początkowe związane z przejściem na elektroniczną kontrolę dostępu. Dzięki Incedo Business Cloud można obsługiwać skuteczny system kontroli dostępu bez specjalistycznego działu IT lub dedykowanego komputera do administrowania systemem. Nie są potrzebne serwery ani inny drogi sprzętu, ponieważ wszystkie dane dotyczące kontroli dostępu są przechowywane poza siedzibą firmy w bezpiecznym środowisku posiadającym akredytację ISO 27001.

A dzięki zarządzaniu w chmurze obliczeniowej można niemal natychmiast zwiększyć lub zmniejszyć skalę działania, w miarę zmian potrzeb organizacji.

Tak jak w przypadku wszystkich opcji zarządzania w systemie Incedo Business, Incedo Business Cloud daje użytkownikowi pełną kontrolę nad tym, kto i kiedy powinien mieć dostęp do poszczególnych drzwi. W każdej chwili można rozpocząć korzystanie z innych opcjami zarządzania systemem.

Za pomocą systemu Incedo Business Cloud można kontrolować tysiące drzwi lub użytkowników oraz łączyć wszystkie swoje obiekty w jeden, ujednolicony system zarządzania dostępem.

Zarządzanie w systemie Incedo Business Cloud przynosi także korzyści instalatorom, ponieważ jego stała dostępność oznacza, że nie ma potrzeby fizycznej obecności personelu serwisowego w obiekcie, aby zapewnić wsparcie systemu. Diagnostykę można przeprowadzić zdalnie z dowolnej instalacji Incedo Business Cloud.

Zarządzanie w systemie Incedo Business Cloud eliminuje „ukryte koszty” związane z prowadzeniem kontroli dostępu, w tym koszty utrzymania serwera i opłat za wezwania serwisowe.

Kluczowe cechy zarządzania w systemie Incedo Business Cloud:

 • Całodobowy zdalny dostęp z dowolnego komputera lub tabletu** podłączonego do Internetu
 • Środowisko akredytowane zgodnie z normą ISO/IEC 27001
 • Rozwiązanie jednosystemowe z dodatkowymi rozwiązaniami i funkcjami
 • Zwiększona przepustowość umożliwiająca obsługę większej liczby drzwi z połączeniem przewodowym i bezprzewodowym w całym systemie
 • Możliwość skorzystania z rozwiązania offline, redukującego koszty instalacji przy zachowaniu bezpieczeństwa**
 • Szybkie i łatwe wdrożenie sterownika- Zabezpieczenie wielu obiektów jako pojedynczego systemu
 • Wielokrotne logowanie z różnymi poziomami uprawnień
 • Rozszerzone tryby pracy drzwi, pozwalające na bardziej elastyczne konfiguracje każdego dnia
 • Zwiększona liczba grup dostępu zapewniająca wyższy poziom bezpieczeństwa
 • Wszechstronna analityka**
 • Regularne aktualizacje oprogramowania
 • Łatwa konfiguracja

* z wieloma przeglądarkami i połączeniem z siecią lokalną

** dostępne w przyszłych wersjach

Bezpieczeństwo i poufność danych

W ASSA ABLOY traktujemy Państwa dane z najwyższą poufnością. Posiadamy system zarządzania bezpieczeństwem informacji certyfikowany zgodnie z normą ISO 27001, który zarządza kontrolą bezpieczeństwa w zakresie rozwoju i bieżącej działalności naszych usług oprogramowania do zarządzania w chmurze obliczeniowej.

ASSA ABLOY nieustannie analizuje i aktualizuje swoje polityki, procedury i praktyki operacyjne, aby spełnić wymagania w zakresie ochrony danych oraz przepisów bezpieczeństwa w regionach, w których prowadzi działalność.