ASSA ABLOY Incedo: Oprogramowanie branżowe

Uruchom platformę kontroli dostępu Incedo z oprogramowaniem zaprojektowanym w celu sprostania wyzwaniom Twojej branży lub sektora.

Ponieważ dziesięciolecia doświadczeń w budowaniu bezpieczeństwa nauczyły nas, że nie ma czegoś takiego jak jedno uniwersalne rozwiązanie, stworzyliśmy szereg programów Incedo dostosowanych do różnych sektorów i zastosowań.

Nasze branżowe rozwiązania programistyczne Incedo działają w sposób natywny z systemem Incedo, umożliwiając łatwe zarządzanie w czasie rzeczywistym całym sprzętem i oprogramowaniem zabezpieczającym w jednym środowisku. Szybko zyskasz większą kontrolę nad tym, kto wchodzi do i przemieszcza się wokół Twoich budynków oraz wzmocnisz egzekwowanie ograniczeń dostępu.

Specyficzne wymagania Twojej branży zostaną spełnione za pomocą dopasowanych rozwiązań, które są sprawne, intuicyjne i, tam gdzie to możliwe, zautomatyzowane. Już nie marnujesz czasu i nie dublujesz pracy.

Oprócz oprogramowania Incedo, możesz wybierać z szerokiej gamy nagradzanego sprzętu ASSA ABLOY, najnowszych bezpiecznych urządzeń potwierdzających uprawnienia w technologii Seos oraz rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i inteligentnych budynków od certyfikowanych partnerów Incedo.

Wkrótce w ofercie: Opcje oprogramowania odpowiadające bardziej specyficznym wymaganiom danego sektora

Przygotowujemy inteligentne rozwiązania programistyczne przeznaczone do zarządzania bezpieczeństwem w placówkach edukacyjnych, obiektach służby zdrowia, budynkach publicznych, małych/średnich hotelach i innych sektorach.