Incedo Business pomaga sprostać wyzwaniu, jakim jest zabezpieczenie powierzchni biurowej lub handlowej, w której panuje duży ruch.

Jeśli potrzebujesz lepszego nadzoru nad tym, kto przemieszcza się w różnych miejscach Twojego budynku - a nie tylko przechodzi przez drzwi wejściowe - to Incedo Business jest właściwym wyborem systemu zarządzania bezpieczeństwem. Szybko dowiesz się, kto, gdzie i kiedy przemieszczał się, co pozwoli Ci na zoptymalizowanie wykorzystania powierzchni biurowej.

W biurach, w których nadal stosowane są systemy zabezpieczeń bazujące na kluczowych zamkach mechanicznych, system Incedo Business pomaga przejść na cyfrowe rozwiązania, dzięki czemu można lepiej zarządzać ruchem wewnątrz i w otoczeniu pomieszczeń biurowych.

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie zarządzające Incedo?

Incedo to elastyczna, modułowa, bazująca na jednym rozwiązaniu platforma, która dba o bezpieczeństwo w całym budynku.

Jest ona zaprojektowana tak, by ułatwiać integrację. Incedo współpracuje z istniejącymi lub nowymi systemami kontroli dostępu, z przewodowymi i bezprzewodowymi urządzeniami blokującymi z całej wielokrotnie nagradzanej serii produktów ASSA ABLOY, z urządzeniami dostępowymi online i offline, z fizycznymi urządzeniami potwierdzającymi uprawniania i "wirtualnymi kluczami" na smartfonach,  a także z rozwiązaniami stosowanymi w systemach inteligentnych budynków od starannie dobranych partnerów.

Jest to otwarta platforma, która rozwija się wraz z Twoją firmą. Niezależnie od zmian, jakich wymagać będzie Twoje bezpieczeństwo, Incedo będzie się zmieniać razem z Tobą.

Wkrótce wprowadzimy także inteligentne rozwiązania programistyczne dostosowane do potrzeb większej liczby sektorów i aplikacji. Jeśli zarządzasz bezpieczeństwem w szkołach i na uniwersytetach, w placówkach służby zdrowia, w budynkach rządowych, w instytucjach publicznych lub w hotelach butikowych, wkrótce pojawi się rozwiązanie Incedo zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje potrzeby.

Dlaczego potrzebuję Incedo Business?

  • Uproszczenie codziennych zadań związanych z bezpieczeństwem w biurze
  • Oszczędność czasu i zwiększenie wydajności
  • Monitorowanie ruchu w całym obiekcie
  • Sterowanie wszystkimi komponentami za pomocą jednej platformy
  • Kompatybilny z Lite, oraz dostępnymi wkrótce Plus i Cloud

Gdzie powinienem wdrożyć system Incedo Business?

  • Biura, w tym elastyczne miejsca pracy
  • Budynki biurowe / handlowe o różnym przeznaczeniu
  • Małe, średnie lub duże przedsiębiorstwa