Incedo: szkolenia i wsparcie w zakresie systemu kontroli dostępu

Edukacja i wiedza to kluczowa część Incedo, a z uwagi na coraz większą liczbę urządzeń Incedo, chcemy mieć pewność, że wiesz jak podłączyć różne urządzenia do naszych produktów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat instalacji naszego kontrolera w metalowej obudowien Incedo (EAC-M50), możesz pobrać naszą instrukcję instalacji, w której szczegółowo opisano kroki mające na celu zapewnienie bezpiecznej i bezproblemowej instalacji.

Poniżej znajduje się zbiór filmów instruktażowych na ten temat.  Omawiamy różne zagadnienia dotyczące podłączenia okablowania do naszego podstawowego kontrolera w metalowej obudowie (EAC-M50), jak również wariantów Kontrolera (EAC-CP5) i modułu czytnika drzwiowego (EAC-DP5) w obudowie z tworzywa sztucznego.

W metalowej obudowie (EAC-M50) jest zamontowany zarówno kontroler, jak i moduł czytnika drzwiowego, przy czym urządzenia EAC-CP5 i EAC-DP5 znajdują się w oddzielnych skrzynkach, które można łączyć modułowo.

W filmach wideo zwracamy uwagę między innymi na różne zamki elektryczne,nnasze HUB-y Aperio, czytniki, kontaktrony, RTE (przyciski wyjścia). Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub masz pytanie, na które nie ma odpowiedzi w powyższych filmach, skontaktuj się z lokalnym biurem ASSA ABLOY i poproś o rozmowę z ekspertem Incedo. Ekspert ten pomoże Ci w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z oprogramowaniem lub sprzętem, które wymagają dodatkowej uwagi.