ASSA ABLOY Incedo: Bezprzewodowe zamki drzwiowe

Dodaj sprawdzoną, elektroniczną kontrolę dostępu do wielu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych za pomocą szeregu bezpiecznych, wygodnych, bezprzewodowych zamków drzwiowych.

Incedo oferuje szeroki wybór bezprzewodowych urządzeń Aperio, dzięki którym tylko upoważnieni pracownicy lub osoby odwiedzające mogą mieć dostęp do określonych miejsc w Twoim lokalu. Wszystkie zamki bezprzewodowe obsługiwane przez system Incedo są kompatybilne z kartami i tokenami potwierdzającymi uprawnienia, jak również z naszymi Kluczami Mobilnymi. Użytkownicy noszą przy sobie tylko jedno programowalne urządzenie potwierdzające uprawnienia.

Dzięki bezprzewodowym zamkom drzwiowym dodajesz wydajne, wszechstronne zabezpieczenie do wielu drzwi bez ponoszenia wysokich kosztów, rozszerzając zasięg kontroli dostępu daleko poza główne wejście do budynku. Zasilane bateryjnie zamki bezprzewodowe są tańsze w instalacji i bardziej ekonomiczne w eksploatacji niż tradycyjne przewodowe zamki elektroniczne.

Nagradzane bezprzewodowe zamki Aperio® firmy ASSA ABLOY działają płynnie w Twoim ekosystemie Incedo, w zależności od tego, którą opcję inteligentnego opgrogramowania wybierzesz.

Asortyment zamków bezprzewodowych Aperio obejmuje zamki, wkładki, szyldy, zamki do szaf rack i klamki elektroniczne z wbudowanymi czytnikami RFID. Zamki Aperio są dostępne w wielu wersjach pasujących do standardów i rozmiarów stosowanych w wielu regionach świata.

Technologia Aperio jest już stosowana w połączonych bezkluczowych systemach zamków w obiektach na całym świecie, w tym w biurach, szpitalach, szkołach, uniwersytetach, pomieszczeniach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej i wielu innych miejscach.

Gama zamków bezprzewodowych obsługiwanych przez system Incedo będzie się ciągle powiększać, oferując integrację zarówno online, jak i offline z platformą Incedo.

Skontaktuj się z ekspertem Incedo