ASSA ABLOY Incedo: Karty i tokeny

Gama bezpiecznych i wygodnych poświadczeń fizycznych potwierdzających uprawnienia w technologii RFID, które spełnią Twoje potrzeby w zakresie kontroli dostępu

Wszystkie poświadczenia dostępne w systemie Incedo to rozwiązania inteligentne i bezpieczne, co sprawia, że użytkownicy mogą bezpiecznie poruszać się po Twoim lokalu. W przyszłości poświadczenia będą zapewniały łatwe programowanie za pomocą obsługiwanych przez Incedo aktualizatorów i czytników.

Twoi użytkownicy korzystają z bezkluczowego otwierania drzwi wyposażonych w zamki przewodowe i bezprzewodowe dzięki personalizowanym, programowalnym kartom i tokenom, stosowanym zamiast kluczy mechanicznych.Technologia Seos® zapewnia zgodność z najnowszymi standardami bezpieczeństwa w zakresie szyfrowania i uwierzytelniania. Obsługa technologii RFID o niskiej i wysokiej częstotliwości pozwala sprostać wymaganiom istniejących już obiektów, które planują zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

Dodatkowo, masz możliwość wyboru Kluczy Mobilnych, dzięki którym użytkownicy mogą bezpiecznie otwierać drzwi za pomocą autoryzowanego telefonu lub innego inteligentnego urządzenia.

Skontaktuj się z ekspertem Incedo