Rozwiązania LOB dla hoteli

Hotel, pensjonat, SPA, biuro - różne wielkości i funkcje obiektu sprawiają, że wybór odpowiednich zamknięć nie zawsze jest prosty. Oferta LOB obejmuje elektroniczne zamki hotelowe i system klucza generalnego. Została tak skonstruowana, aby dobrze spełniała oczekiwania klientów.

Elektroniczne zamki hotelowe

Elektroniczne zamki hotelowe doskonale pracują w warunkach częstej zmiany uprawnień. Systemy oferowane przez LOB należą do kategorii offline. Wszystkie uprawnienia zapisane są na karcie zbliżeniowej, która pełni funkcję klucza. Zapis uprawnień na karcie odbywa się z pomocą kodera USB i programu zainstalowanego w recepcji. Przy zbliżeniu karty do zamka, uprawnienia są odczytywane i porównywane z ustawieniami zamka. Jeśli parametry są zgodne, to zamek odblokowuje przejście. Karta traci ważność, kiedy kończy się pobyt. Zgubioną kartę można usunąć w każdej chwili. Dzięki rozproszeniu funkcji decyzyjnych zbędne jest okablowanie komunikacyjne, które nie sprawdza się w środowisku hotelowym. Ponieważ zamki drzwiowe są zasilane bateryjnie, to system jest bardziej odporny na awarie zasilania i tańszy w utrzymaniu.

System elektroniczny oferuje poczucie bezpieczeństwa gościom, zwiększa komfort pracy zarządzającego obiektem i podnosi standard obiektu Dodatkowo system elektroniczny obsługuje funkcje zapisu zdarzeń do celów dowodowych, funkcję „nie przeszkadzać”, opcjonalne uprawnienia do pomieszczeń dodatkowych (strefy SPA, parkingu) oraz współpracuje z systemem zarządzania rezerwacjami i klientami.

System klucza generalnego

Zamknięcie na klucz może być dobrym zabezpieczeniem na czas pobytu gościa pod warunkiem, że taki klucz nie może być łatwo skopiowany. LOB realizuje zamknięcia w systemie klucza generalnego (MKS – ang. Master Key System) w oparciu o opatentowany fabryczny profil, który nie jest dostępny na rynku. Takie zamknięcie jest pewne. Niemniej, w przypadku utraty klucza przez gościa, należy wymienić wkładkę na zapasową i dostarczyć do przekodowania dotychczasową wkładkę. To rozwiązanie sprawdza się w odniesieniu do pokoi gościnnych w stosunkowo niewielkich obiektach (kilkanaście pokoi). Natomiast stosowane jest powszechnie w części biurowej i administracyjnej we wszystkich obiektach, nawet największych.

Więcej informacji na temat systemów Master Key

Wsparcie

Oferujemy fachowe wsparcie podczas całego procesu inwestycyjnego. Pomagamy odpowiedzieć na pytanie: Jak wybrać system zamknięć z uwzględnieniem charakterystyki obiektu. Asystujemy przy współpracy z producentem drzwi, uruchomiamy i konfigurujemy system oraz szkolimy obsługę hotelu – przez cały czas Klienci są otoczeni fachową opieką specjalistów.