SMARTair® – system kontroli dostępu oferujący wiele sposobów uwierzytelniania

Zamki elektroniczne zapewniają zaawansowane, przyjazne dla użytkownika zarządzanie dostępem – z wieloma opcjami uwierzytelniania.

Bezprzewodowy system kontroli dostępu SMARTair składa się z trzech głównych elementów.

Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu do zarządzania, zarządcy obiektów kontrolują, identyfikują i aktualizują informacje o tym, kto może otworzyć każde drzwi. Otrzymują oni natychmiastowy przegląd stanu bezpieczeństwa swojego obiektu. Przyjazny dla użytkownika interfejs jest dostępny z niemal każdego standardowego komputera, tabletu lub smartfona. Ponadto rozwiązanie mobilne Openow pozwala na wysyłanie, odwoływanie i aktualizację kluczy wirtualnych bezprzewodowo w ciągu kilku sekund.
 
Istnieją zamki SMARTair i inne urządzenia do zabezpieczenia prawie każdego otworu, we wszystkich rodzajach budynków. Nasze rozety i wkładki pasują do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Czytniki ścienne kontrolują dostęp do wind, drzwi wejściowych o dużym natężeniu ruchu i parkingów. Zamki do szafek zapewniają bezpieczeństwo dokumentów lub leków i są w pełni monitorowane w ramach głównej platformy kontroli dostępu. Więcej informacji technicznych dotyczących produktów można znaleźć w Katalogu produktów SMARTair.

SMARTair daje również użytkownikom możliwość wyboru sposobu uwierzytelniania, dzięki czemu mogą oni bezpiecznie otwierać drzwi za pomocą breloka lub telefonu komórkowego, jak również standardowej karty elektronicznej. Zgubione lub skradzione klucze nie stanowią już problemu, ponieważ te bezpieczne elektroniczne uwierzytelnienia można natychmiast unieważnić lub wydać ponownie. Użytkownicy systemu kontroli dostępu SMARTair mogą otwierać drzwi za pomocą telefonu komórkowego i aplikacji Openow, zamieniając swój smartfon w bezpieczny wirtualny klucz.

Odkryj korzyści płynące z zastosowania systemu kontroli dostępu SMARTair

Kontrola dostępu w czasie rzeczywistym

Co się teraz dzieje w Twoim obiekcie? Intuicyjne oprogramowanie SMARTair do kontroli dostępu i bezprzewodowy system domofonowy zapewniają szczegółowy przegląd bezpieczeństwa budynku: kto, gdzie i kiedy wchodzi? Dzięki systemowi kontroli dostępu SMARTair masz kontrolę w czasie rzeczywistym.

>> Dowiedz się więcej

Oszczędność czasu przy zarządzaniu kluczami i użytkownikami

Ponieważ SMARTair posiada portfolio rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb, możesz wybrać system, który jest Ci potrzebny do zarządzania dostępem przy minimalnym wysiłku. Harmonogramy czasu pracy i kalendarze uprawnień dla różnych grup użytkowników można łatwo tworzyć za pomocą intuicyjnego oprogramowania. Jeśli więc dyrektor generalny zgubi swoją kartę dostępu, jej anulowanie i wydanie nowej jest proste, bezpieczne i natychmiastowe. Jeśli sprzątaczki mają dostęp tylko po godzinach pracy, zamki elektroniczne SMARTair poradzą sobie z tym problemem. Jeśli zespół przenosi się do pobliskiego biura, łatwo jest masowo zmienić jego prawa dostępu.

>> Dowiedz się więcej

Nowoczesne, mobilne rozwiązanie dla Twojego obiektu

Rozwiązania mobilne SMARTair dają zarządcom ochrony możliwość zdalnego otwierania elektronicznych zamków drzwiowych – dosłownie z ręki, z dowolnego miejsca. Dzięki naszej aplikacji Openow z Bluetooth, użytkownicy obiektu otrzymują wirtualne klucze na smartfona, dzięki czemu nie ma potrzeby odwiedzania biura ochrony w celu aktualizacji swoich uprawnień.

>> Dowiedz się więcej

Intuicyjne oprogramowanie ułatwiające zarządzanie obiektem

Oprogramowanie zarządzające stanowiące serce systemu kontroli dostępu SMARTair jest potężnym, ale przyjaznym dla użytkownika narzędziem. Umożliwia on administratorom bezpieczeństwa zaprogramowanie określonych uprawnień czasowych dla każdego użytkownika, zarządzanie wieloma kalendarzami i uzyskiwanie ścieżek audytu z każdego zamka elektronicznego.

>> Dowiedz się więcej

Wytrzymałe urządzenia o nowoczesnym wzornictwie

Oprócz zamków elektronicznych, wkładek bębenkowych, rozet i czytników ściennych, SMARTair zapewnia bezprzewodowe urządzenia kontroli dostępu do szafek, wind, automatów i schowków. Pasują do wszystkich rodzajów drzwi i punktów dostępu, mają wygląd odpowiednio atrakcyjny dla wysokiej klasy przestrzeni co-workingowych i nagradzanych obiektów architektury.

>> Dowiedz się więcej

Indywidualne rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Tworzymy zaufane produkty bezprzewodowego dostępu do drzwi, które zaspokajają potrzeby wielu specjalistycznych sektorów. SMARTair jest stosowany w szpitalach, uniwersytetach, budynkach biurowych, parkach narodowych, laboratoriach, bibliotekach i wielu, wielu innych miejscach.

>> Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy!

Połącz się z jednym z naszych ekspertów, który pomoże Ci:

  • Zwiększyć poziom bezpieczeństwa i usprawnić przepływy pracy
  • Zmniejszyć nakłady inwestycyjne i koszty działalności
  • Odkryć nowe możliwości zwrotu z inwestycji

 

Skontaktuj mnie z ekspertem