SMARTair® Urządzenia specjalne

Wyeliminuj marnotrawstwo i zmniejsz zużycie węgla w swoim budynku dzięki urządzeniu oszczędzającemu energię SMARTair. Sejf SMARTair oferuje miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów zabezpieczonych tym samym poświadczeniem, które służy do otwierania

Asortyment produktów SMARTair oferuje rozwiązania dla różnych zastosowań, takich jak urządzenia energooszczędne i sejfy. Są one konfigurowalne w ramach tego samego systemu SMARTair bez konieczności stosowania dodatkowego modułu.

Urządzenie energooszczędne SMARTair jest samodzielnym czytnikiem kart kontroli dostępu. Można go łatwo przymocować do ściany w sali konferencyjnej, klasie, biurze, akademiku lub pokoju gościnnym. To inteligentne urządzenie jest wyposażone w diodę LED ułatwiającą wkładanie kart w ciemności; kontroluje zasilanie, aby wyeliminować niepotrzebne zużycie i marnotrawstwo.

Kiedy użytkownik opuszcza pomieszczenie i wyjmuje swoją kartę z urządzenia, energia elektryczna zostaje automatycznie odłączona po upływie określonego czasu – oszczędzając w ten sposób pieniądze Twojej firmy.

Sejf SMARTair z łatwością mieści się w szafach i szafkach biurowych, w mieszkaniach studenckich, pensjonatach i hostelach.

Skontaktuj się z ekspertem SMARTair