Grupa ASSA ABLOY

ASSA ABLOY powstała w 1994 roku w wyniku fuzji ASSA w Szwecji i Abloy w Finlandii. Od tego czasu ASSA ABLOY przekształciła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę zatrudniającą około 47 500 pracowników, a jej roczna sprzedaż wynosi blisko 76,1 miliarda SEK.

Działamy na dojrzałych i rozwijających się rynkach na całym świecie, zajmując czołową pozycję w znacznej części Europy, Ameryki Północnej i regionu Azji i Pacyfiku.

W szybko rosnącym segmencie bezpieczeństwa Grupa ASSA ABLOY ma niezrównaną obecność w takich obszarach, jak kontrola dostępu, technologia identyfikacji, automatyzacja wejść i bezpieczeństwo hotelowe.

Dywizja Americas produkuje i sprzedaje mechaniczne i elektromechaniczne zamki, cylindry, drzwi antywłamaniowe i ościeżnice. Niektóre z wiodących marek w Ameryce Północnej to Sargent, Corbin Russwin, Curries, Medeco i Yale.

Dywizja EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) produkuje i sprzedaje zamki mechaniczne, elektromechaniczne i elektroniczne, cylindry, drzwi antywłamaniowe i okucia. Nasze portfolio obejmuje jedne z najbardziej szanowanych marek w branży, między innymi ABLOY, LOB, TESA, Vachette i Yale.

Dywizja Azji i Pacyfiku produkuje i sprzedaje zamki mechaniczne i elektromechaniczne, cyfrowe zamki drzwi, drzwi i sprzęt o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Niektóre z wiodących marek APAC to m.in. Guli, Pan Pan, King, Lockwood i Yale.

Dywizja Entrance Systems jest światowym liderem w dziedzinie produktów automatyki wejściowej, komponentów i usług, w tym drzwi dla pieszych, rozwiązań o wysokiej wydajności lub drzwi hangarowych.

Dywizja HID Global zapewnia elektroniczne rozwiązania bezpieczeństwa na całym świecie, aby umożliwić bezpieczną transakcję, produktywną pracę, pewną naukę i swobodne podróżowanie.

Dywizja Hospitality jest światowym liderem w dziedzinie technologii RFID i technologii bezprzewodowych. Zapewnia hotelom i gościom hotelowym znacznie bezpieczniejsze, elastyczne i przyjazne dla użytkownika zamki.

Więcej o grupie ASSA ABLOY znajdziesz na stronie www.assaabloy.com.