Higieniczne rozwiązania drzwiowe

Sytuacja z COVID-19 miała i wciąż ma ogromy wpływ na sytuację gospodarczą na świecie. Największą niewiadomą jest jednak brak pewności, co będzie jutro. Dla przedsiębiorcy jest to spore utrudnienie, ale również wyzwanie. Dlatego najwyższy czas poszukać rozwiązań, które wesprą Twój biznes w codziennym funkcjonowaniu.

Oprócz środków ochrony osobistej inwestorzy, generalni wykonawcy i zarządcy obiektów coraz intensywniej i dynamiczniej poszukują nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa ludzi i ich funkcjonowania, w szczególności w środowisku biurowym.

ASSA ABLOY jako globalny lider, oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w dziedzinie otwierania drzwi. Posiadamy wiodącą pozycję w szybko rozwijającym się segmencie zabezpieczeń mechanicznych, elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa oraz zabezpieczenia hotelowe. Wszystko to wzbogacone o specjalistyczne rozwiązania z segmentu produktów Hands Free.

Produkty wpisujące się w aktualną sytuację na Świecie dotyczące rozwiązań umożliwiających bezdotykową obsługę takich elementów jak drzwi można podzielić na kilka grup