Zdalna obsługa przejść

To najbardziej zaawansowana grupa produktowa łącząca w sobie bezpieczeństwo w postaci braku konieczności bezpośredniego dotykania i bardzo zaawansowanych opcji kontroli dostępu w budynku.

Entrematic

Super slim EM PSW250 został zaprojektowany z myślą o cichej pracy i maksymalnej niezawodności. Pomimo smukłej konstrukcji PSW250 może obsługiwać bardzo ciężkie drzwi bez uszczerbku dla wydajności.

HID Mobile Access

Wygoda działania łączności mobilnej zmienia nasz sposób życia, pracy i rekre­acji. HID Mobile Access daje możliwość przeniesienia kontroli dostępu na tele­fony, tablety, zegarki i urządzenia elektro­niki do noszenia. 

Wybrane przez klienta rozwiązania wdraża się w sposób opty­malnie dostosowany do jego potrzeb. Można utrzymać je w formie wyłącznie mobilnej lub integrować z istniejącym systemem kontroli dostępu opartym na kartach.
 
W zależności od danego zasto­sowania i oczekiwań użytkowników drzwi i bramy można otwierać, przykładając urządzenie do czytnika albo pokazując je z daleka z wykorzystaniem systemu akty­wacji „Twist and Go". Nikt inny w branży nie oferuje rozwiązań współpracujących z tak wieloma różnymi urządzeniami mobilnymi.  Aplikację HID Mobile Access można znaleźć w całej gamie produktów oferujących łączność mobilną. 

TESA I-volution

Nowa koncepcja elektronicznych zamków hotelowych od TESA. 

Minimalistyczny i innowacyjny wygląd zamka. Najbardziej zaawansowane technologiczne rozwiązanie dla hoteli oferujące najbardziej kompletne rozwiązanie kontroli na ryunku.

HID Signo

HID Signo firmy HID Global to zaawansowana seria modeli czytników do systemów kontroli dostępu łącząca bezpieczeństwo i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Czytniki HID Signo w innowacyjnym wydaniu wyróżniają się najwyższą wydajnością, z której słyną produkty firmy HID, a jednocześnie zawierają szereg nowych funkcji zwiększających bezpieczeństwo organizacji. 

Aby pomóc organizacjom spełniać wymogi związane z bezpieczeństwem w dynamicznie zmieniającym się świecie, czytniki HID Signo są niezwykle uniwersalne, wydajne i wyposażone w szereg funkcji pozwalających dostosować je do najnowszych rozwiązań pojawiających się na rynku.

Czytniki HID Signo zostały opracowane z myślą o elastyczności i współdziałają z ponad 15 technologiami poświadczeń, w tym Seos, HID Mobile Access, MIFARE DESFire EV1/EV2, iCLASSi innymi.

HID iCLASS SE U90

Czytniki dalekiego zasięgu iCLASS SE® U90 firmy HID Global oferują rozwiązanie dla parkingów i sterowania bramami. Cechując się zaawansowaną technologią kryptograficzną, dostarczają najbezpieczniejszą kontrolę dostępu dostępną na rynku w technologii UHF (ultra-high frequency). 

Z zasięgiem odczytu do pięciu metrów, iCLASS SE U90 może odczytać wiele typów poświadczeń i ich zróżnicowanie. Możliwość połączenia budynkowej kontroli dostępu wraz z parkingiem bądź kontrolą bramy na jednej karcie zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.