Kompleksowe systemy bezpieczeństwa dla budynków rządowych

Ze względu na różnorodne funkcjonalności obiekty rządowe muszą mieć elastyczne systemy zamków i rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa.

Od biur, centrów szkoleniowych i pomieszczeń przeznaczonych do ćwiczeń, do pomieszczeń ściśle tajnych - solidne drzwi i systemy są niezbędne w środowisku, w którym wymagane jest zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a wszystkie elementy, od zamków mechanicznych i drzwi do rozwiązań elektronicznych, takich jak alarmy
i systemy kontroli dostępu, muszą współpracować ze sobą w sposób zintegrowany, łatwy do zarządzania i nowoczesny.

Główne obszary, w których ASSA ABLOY może zaoferować zintegrowane rozwiązanie:

Ochrona zewnętrzna obiektu: systemy kontroli dostępu umożliwiają zdalny monitoring obiektu z jednego miejsca oraz zapewniają kontrolę dostępu wszystkich osób.
Główne wejścia: automatyczne drzwi przesuwne, obrotowe lub wahadłowe przygotowane do obsługi ruchu o największym natężeniu w połączeniu z elektronicznymi systemami kontroli dostępu umożliwiające zdalny monitoring z jednego miejsca zapewniający kontrolę dostępu wszystkich osób w poszczególnych porach dnia.
Pomieszczenia administracyjne: wyspecjalizowane, mocne i solidne produkty, takie jak systemy zamków centralnych i rozwiązania w zakresie kontroli dostępu, a także zamki antywłamaniowe i kłódki o wysokim poziomie zabezpieczenia zapobiegają dostępowi osób nieupoważnionych do sieci lub informacji.
Śledzenie aktywów: szafki z inteligentnymi zamkami zintegrowane z szerszymi rozwiązaniami w zakresie kontroli dostępu zapewniają dodatkową ochronę poprzez rejestrację historii dostępu w czasie rzeczywistym, znakowanie i możliwość zlokalizowania najważniejszych aktywów w danym pomieszczeniu/budynku.
Wyjścia ewakuacyjne: szybkie rozwiązania ewakuacyjne zapewniające zabezpieczenia łatwego wyjścia dzięki specjalnie zaprojektowanym drzwiom przeciwpożarowym i systemom antypanicznym chroniącym zarówno ludzi, jak i majątek w trakcie ewakuacji i zapobiegające wtargnięciom z zewnątrz w każdym czasie.