Systemy zamków i zabezpieczeń dla domów i apartamentowców

Zamki i systemy bezpieczeństwa dla prywatnych domów i apartamentowców muszą zapewniać ochronę przed włamaniem i kradzieżą, a jednocześnie być wygodne i przyjazne w użytkowaniu.

Od drzwi wejściowych z tradycyjnymi zamkami mechanicznymi i bębenkowymi do najnowocześniejszych zamków cyfrowych oraz zmotoryzowanych zamków bębenkowych – rozwiązania dla zastosowań w domach i apartamentowcach powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa i wygody. Rozwiązania mogą również obejmować telewizję przemysłową i system alarmowe. 

Główne obszary, w których ASSA ABLOY może zaoferować zintegrowane rozwiązanie:

Drzwi wejściowe: Elektromechaniczne systemy zamykania oraz cyfrowe zamki w drzwiach zapewniają bezpieczeństwo wejść do prywatnych domów. Dla apartamentowców rozwiązania w zakresie kontroli dostępu wykorzystują karty chipowe, które zabezpieczają przed dostępem osób niepożądanych, umożliwiając jednocześnie wejście obsługi budynku w określonych porach dnia.
Bramy garażowe: garaże mogą być zabezpieczone zamkami mechanicznymi, elektromechanicznymi i alarmami łatwymi w montażu i użyciu. Dla apartamentowców systemy kontroli dostępu wykorzystujące czytniki i chipy pozwalają na ruch mieszkańców i brak dostępu osób niepożądanych.
Okna: cyfrowe i mechaniczne rozwiązania w zakresie zamykania okien zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo prywatnych domów i mogą być przystosowane do każdego rodzaju okna.
Systemy alarmowe: alarmy przewodowe i bezprzewodowe mogą być instalowane na drzwiach i oknach, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo prywatnych domów.
Inne pomieszczenia: kłódki zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w całym domu, od szafki z narzędziami w garażu po domek ogrodowy, chronią dzieci przez dostępem do niebezpiecznych miejsc oraz zabezpieczają majątek przed kradzieżą.