Innowacyjność

Nowatorskie podejście jest podstawą przyszłego wzrostu. Jako światowy lider w dziedzinie mechanizmów otwierania drzwi, ASSA ABLOY chce więc osiągnąć największą innowacyjność.

Innowacyjność jest częścią środowiska i historii ASSA ABLOY. Od 2005 roku  zwiększyliśmy nasze inwestycje w prace badawczo-rozwojowe o 130 procent. Do 1400 osób wzrosła także liczba projektantów produktów. Sprzedaż produktów wprowadzonych na rynek w ostatnich trzech latach wynosi prawie 30 procent całkowitej sprzedaży, podczas gdy sprzedaż produktów elektromechanicznych, włącznie z automatyczną obsługą wejść i wjazdów, wzrosła od 2000 roku z 20 do 49 procent.

2000 | SEK 14 billion

2013 | SEK 48 billion

 

Produkty mechaniczne

 

Automatyczna obsługa wejść i wjazdów

 

Produkty elektromechaniczne

 

Drzwi antywłamaniowe

 

W rezultacie, po raz drugi z rzędu, firma ASSA ABLOY znajdowała się na liście Forbesa 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Zajęła 78 miejsce w 2013 i 93 w 2014.

Dzięki dwóm dekadom doświadczenia, ASSA ABLOY pozostaje liderem w zakresie rozwoju branży bezpieczeństwa poprzez wprowadzanie stabilnych i bezpiecznych rozwiązań.

Stabilne produkty i procesy są z natury bardziej wydajne pod względem zużycia zasobów. ASSA ABLOY może obniżyć koszty i tworzyć wartość zarówno dla samej Grupy, jak i dla klientów, poprzez uczynienie zrównoważonego rozwoju integralną częścią procesu tworzenia innowacyjnych produktów

Dołożono wszelkich starań, aby nowe produkty były wydajne energetycznie, tak bardzo jak to tylko możliwe. Naszym celem jest opracowywanie nowych koncepcji produktów, które rozwiązują problemy klientów i tworzą wartość dla klienta w oparciu o stabilne rozwiązania i procesy.

Inicjatywy takie jak Future Lab oraz inkubator innowacji ASSA ABLOY umożliwiają wszystkim interesantom interakcję i przedyskutowanie trendów związanych z bezpieczeństwem z ekspertami oraz wpływ na rozwój produktów.